Trwa ładowanie...
d4cxxq2

Beata Kozidrak straciła wymarzoną kamienicę. Mieszkała tam w dzieciństwie

Były mąż Beaty Kozidrak chciał dla niej kupić dom, w którym się wychowała. Żądana kwota okazała się jednak zbyt wysoka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Beata Kozidrak ma kolejny problem
Beata Kozidrak ma kolejny problem (ONS.pl)
d4cxxq2

Jak podaje "Na żywo", nic nie wyszło z planów związanych z kupnem nieruchomości przez Andrzeja Pietrasa.

- On dobrze wiedział, że ten gest obezwładniłby Beatę, która z pewnością byłaby przeszczęśliwa i bardzo mu wdzięczna - mówiła tygodnikowi osoba z Bajmu.

Kamienica przy ul. Grodzkiej w Lublinie trafiła jednak w inne ręce. Nieruchomość wystawiono na sprzedaż za 3,4 mln zł. To zbyt wiele dla byłego męża Beaty Kozidrak, któremu nie wypalił inny plan na rynku nieruchomości.

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras ONS.pl
Beata Kozidrak, Andrzej Pietras (ONS.pl)

- Początkowo Andrzej myślał, że jemu i Beacie uda się sprzedać dom pod Lublinem, który wyceniono na 7 mln zł. Wtedy mógłby sobie pozwolić na kolejną inwestycję. Tak się jednak nie stało - mówiła tygodnikowi osoba zaprzyjaźniona z Pietrasem.

d4cxxq2

ZOBACZ TEŻ: Beata Kozidrak zamknięta w złotej klatce przez byłego męża

Kamienica, w której wychowywała się gwiazda, przez długi czas nie mogła znaleźć nabywcy. W końcu trafiła do spółki z Lublina, która chce zainwestować w budynek i wykorzystać jego związek z Beatą Kozidrak. Na dole ma powstać restauracja, a na wyższych piętrach pokoje gościnne. Podobno jest pomysł, by jeden z pokoi nazwać imieniem piosenkarki.

OBEJRZYJ: "Być jak Beata": byliśmy na premierze spektaklu o Beacie Kozidrak

Przypomnijmy, że Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem przez 37 lat. Do zaskakującego rozwodu doszło w 2016 r., ale wkrótce pojawiły się informacje, że znowu się do siebie zbliżyli.

d4cxxq2

- Po rozwodzie Andrzej i Beata widywali się sporadycznie, w zasadzie tylko na próbach przed koncertami z okazji 40-lecia Bajmu. Ale z czasem zaczęli spotykać się także po pracy. Andrzej stał się też częstym gościem w domu Beaty - mówił rok temu informator "Faktu".

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4cxxq2

Podziel się opinią

Share
d4cxxq2
d4cxxq2