Trwa ładowanie...
d2jtrbf
News

Beata Tadla ćwiczy nieustannie. Dziennikarka zdradziła przepis na idealną sylwetkę

Zdaje się, że rozstanie z Jarosławem Ketem wyszło Beacie Tadli na dobre. Dziennikarka intensywnie trenuje i dba o formę. Ostatnio zaczęła ćwiczyć pod okiem Kasi Dziurskiej, z którą rywalizowała w finale "Tańca z gwiazdami".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tadla
Beata Tadla (ONS.pl)
d2jtrbf

Beata Tadla nigdy nie przepadała za ćwiczeniami na siłowni. Do tej pory wybierała wygodne dresy i zajęcia w domowym zaciszu. Jednak niedawno zrobiła wyjątek i pojawiła się wśród gości zaproszonych przez Kasię Dziurską. Trenerka przygotowała specjalny trening dla gwiazd. Choć panie konkurowały ze sobą w "Tańcu z gwiazdami", okazało się, że zaprzyjaźniły się na planie tanecznego show. Dziennikarka specjalnie dla niej zrobiła wyjątek i pojawiła się na siłowni.

- Trochę się zmęczyłam, bo te pajacyki były takie eksploatujące, zupełnie nowe ruchy, będę trenować w domu. Było świetnie – powiedziała Tadla w rozmowie z "Super Expressem".

Prezenterka ma jednak swoje sprawdzone metody, które uprzyjemniają jej życie.

d2jtrbf

- Nie jestem zwolenniczką siłowni, jeżeli wychodzę z domu, to raczej na basen albo na takie ćwiczenia jak te. Natomiast rzeczywiście najchętniej ćwiczę w domu. Lubię swoje domowe pielesze. Wystarczy 40 minut dziennie, codziennie. Nie mogą być to jednak ćwiczenia jednostajne, staram się, żeby były różnorodne - dodała w rozmowie z tabloidem.

d2jtrbf

Podziel się opinią

Share

d2jtrbf

d2jtrbf