ycipk-ujlrvm
News

Beata Tadla opisała swój dzień. Internauci: "Jutro będzie lepiej"

Poprzedni rok był dla Beaty Tadli niezwykle trudny, nowy zapowiadał się nieco lepiej. Dziennikarka na Instagramie opowiedziała o "przygodach", jakie spotkały ją w ciągu jednego dnia. Można się zirytować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Tadla ma ostatnio pecha
Beata Tadla ma ostatnio pecha (East News, Fot: East News)
ycipk-ujlrvm

Beata Tadla powoli układa sobie życie na nowo. Po głośnym rozstaniu z Jarosławem Kretem zakochała się i jest szczęśliwa u boku innego mężczyzny. Dostała nową pracę i wszystko wskazuje na to, że w jej życiu zapanuje spokój.

ZOBACZ TAKŻE: Beata Tadla opowiedziała o nowym związku. "Jestem zakochana po uszy"

ycipk-ujlrvm

Okazuje się, że o ile życie zawodowe i uczuciowe się znacząco ustabilizowały, los i tak nieźle daje jej w kość. Swoją historią postanowiła podzielić się na instagramowym profilu.

"Próbowałam dziś odpalić auto kluczami od mieszkania.Wjechałam na skrzyżowanie tuż po wypadku. Zacięłam się w windzie. Drogę przebiegł mi biały kot. Zepsuła się pralka. Taki tam wycinek z zabieganego dnia" - czytamy. Tadla zapewniła jednak, że wszystko jest dobrze. To musiał być długi i ciężki dzień.

W komentarzach internauci wysyłali wsparcie dziennikarce. "Jejku i to wszystko jednego dnia? To brzmi jak z jakiejś komedii... Oby jak najmniej takich dni", "Jutro będzie lepiej", "Grunt to pozytywne myślenie" - czytamy. Słowa otuchy z pewnością się przydały tego feralnego dnia.

ycipk-ujlrvm

Na szczęście nic poważnego się nie stało. Takie sytuacje się po prostu zdarzają.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ujlrvm

ycipk-ujlrvm
ycipk-ujlrvm