Trwa ładowanie...
beata tadla
Tomasz Repeta
25-11-2018 09:28

Beata Tadla pierwszy raz pokazała nowego partnera. "Moje szczęście"

Dziennikarka do tej pory nie publikowała zdjęć z ukochanym. W końcu postanowiła podzielić się z fanami chwilami spędzonymi we dwójkę. Od razu posypały się gratulacje.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Beata Tadla pierwszy raz pokazała nowego partnera. "Moje szczęście"Źródło: East News, fot: East News
d1qu03v
d1qu03v

Po absolutnie dramatycznym rozstaniu Beaty Tadli z Jarosławem Kretem, w końcu przyszedł czas na nowy związek. Wszystko działo się na oczach milionów widzów. Wówczas dziennikarka i pogodynek brali udział w "Tańcu z Gwiazdami". On odpadł pierwszy, ona wygrała. Ze zmartwionej i zapłakanej kobiety przeobraziła się w wulkan energii i seksapilu, tańcząc razem z Janem Klimentem.

Kret szybko uświadomił sobie, że zakończenie wieloletniego związku nie było najlepszym rozwiazaniem. - Jarek wie, że rozstanie z Beatą Tadlą było błędem. Zrozumiał, że ona jest dla niego najważniejsza i chce nadal z nią być. Teraz stara się jej udowodnić, że warto mu dać drugą szansę. Najchętniej cofnąłby czas i pokierował wszystkim tak, żeby nie stracić Beaty - pisano na łamach "Party". Tymczasem Jarosław Kret może raz na zawsze zapomnieć o Beacie Tadli.

d1qu03v

Jakiś czas temu gruchnęła wieść o nowym partnerze dziennikarki, która została przyłapana na romantycznej randce. Teraz publikuje zdjęcia z przystojnym brunetem i pisze "moje szczęście".

Nie trzeba było długo czekać na komentarze. Tadla otrzymała mnóstwo słów wsparcia i gratulacji. "Zasługujesz żeby być szczęśliwą jak nikt inny na świecie", "W końcu idealny wybór! W końcu idealnie dopasowani" - pisali uradowani internauci.

Jak widać, dziennikarka rozkwita u boku nowego mężczyzny. Dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo miłości.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1qu03v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qu03v