Trwa ładowanie...
beata tadla

Beata Tadla podjęła ważną decyzję. Zamieszkała z partnerem

Beata Tadla jest w związku już prawie od roku. Teraz relacja ewoluowała. Partner wprowadził się do dziennikarki.

Share
Beata Tadla podjęła ważną decyzję. Zamieszkała z partnerem
Źródło: ONS.pl
d16nl3w

Beata Tadla od prawie roku spotyka się z biznesmenem Rafałem. Jak donosi "Fakt", postanowili razem zamieszkać. Do tej pory partner, który prowadzi interesy na Dolnym Śląsku, bywał u Tadli jedynie w weekendy. Gościł wtedy w willi, w której dziennikarka mieszka z synem Janem (18 l.). Znajomy pary powiedział:

- Gdy już się widzieli, zazwyczaj wyjeżdżali gdzieś w Polskę na weekend. Rafał miał u Beaty tylko szczoteczkę do zębów, przybory toaletowe i niewiele więcej.

Ale w końcu doszedł do wniosku, że chce zamieszkać bliżej ukochanej: - Oświadczył Beacie, że jest gotowy na przeprowadzkę do stolicy. Od razu zaprosiła go do swojego domu. Teraz mieszkają razem.

Beata Tadla całkiem niedawno przeżywała prawdziwy dramat. Jarosław Kret, z którym była związana, rzucił ją na oczach wszystkich. Przypomnijmy, że wówczas oboje brali udział w "Tańcu z gwiazdami". Pogodynek odpadł pierwszy i stał się pośmiewiskiem, a dziennikarka piękniała z odcinka na odcinek i ostatecznie wygrała taneczne show. Razem z Jankiem Klimentem zgarnęła główną nagrodę.

d16nl3w

Jarosław Kret próbował później wrócić do Tadli, ale ta odprawiła go z kwitkiem. Dziś dziennikarka znalazła szczęście u boku innego. Wydaje się, że w życiu uczuciowym wiedzie jej się nieźle.

Zobacz także: Beata Tadla o TVP: skala propagandy, kłamstwa i manipulacji jest nie do wyobrażenia

d16nl3w

Podziel się opinią

Share
d16nl3w
d16nl3w