Trwa ładowanie...
d17prpj

Beata Tadla z okazji urodzin syna pokazała archiwalne zdjęcie

"Nie wiem, kiedy ten czas minął... " - zaczęła post na Instagramie i pokazała dwa zdjęcia. Jedno aktualne, drugie sprzed 18 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarka złożyła życzenia synowi z okazji 18-stych urodzin.
Dziennikarka złożyła życzenia synowi z okazji 18-stych urodzin. (ons.pl, Fot: ons.pl)
d17prpj

W życiu Beaty Tadli nie brakuje ostatnimi czasy zawirowań. Jak się okazuje, u dziennikarki wszystko powoli się układa. Jest zakochana po uszy, ma nową pracę i jest szczęśliwa. Wszystko wskazuje na to, że w końcu zagości u niej spokój.

Tym razem Beata Tadla ma inne powody do radości. Jej syn Jan świętuje 18. urodziny. Z tej też okazji opublikowała post na Instagramie. Zestawiła ze sobą dwa zdjęcia. Jedno stare, drugie aktualne. Trzeba przyznać, że choć minęło 18 lat, dziennikarka dziś prezentuje się zdecydowanie lepiej. "Wygląda Pani jak siostra Syna", "Pani jak wino" - zauważają internauci. Trudno uwierzyć, że wykonanie zdjęć dzieli aż tyle lat.

Nie mogło również zabraknąć wzruszających życzeń. "Mój kochany Synek kończy dziś 18 lat! Jesteś, Jaśku, mądrym, silnym, ciekawym świata i ludzi, wrażliwym, dobrym człowiekiem. Wspaniałym partnerem do rozmów. Nieocenionym kompanem w podróży. Bezcennym wsparciem. Uzupełniasz mnie. Sprawiasz, że macierzyństwo pozostaje najważniejszą i najpiękniejszą przygodą mojego życia. Bądź szczęśliwy, spełniaj marzenia i otaczaj się cudownymi ludźmi. Kocham Cię, Synku" - napisała na instagramowym profilu.

d17prpj

Wygrana Tadli w "Tańcu z gwiazdami" zupełnie ją odmieniła. Na ekranie mogliśmy podziwiać pewną siebie kobietę, która postanowiła iść przez życie z podniesioną głową - mimo życiowych perturbacji. I wyszło jej to na dobre.

Dołączamy się do życzeń!

ZOBACZ TAKŻE: Beata Tadla opowiedziała o nowym związku. "Jestem zakochana po uszy"

d17prpj

Podziel się opinią

Share

d17prpj

d17prpj