Trwa ładowanie...

Będą się śmiać z Meghan Markle. Ciekawe, co na to księżna

Księżna Sussex jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie. Nic dziwnego, że BBC postanowiło wyprodukować musical oparty na historii jej życia.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Będą się śmiać z Meghan Markle. Ciekawe, co na to księżnaŹródło: Getty Images
d2q35n9
d2q35n9

W Nowy Rok słuchacze BBC Radio 4 usłyszą musicalowy występ, którego fabuła ma dotyczyć związku Meghan Markle i księcia Harry'ego. Tytuł słuchowiska będzie brzmiał "Szósty w kolejce do tronu i ja", a całość ma być pastiszem musicalu "Król i ja".

Przebojowy i mocno komediowy utwór potrwa zaledwie 15 min. BBC w tak prześmiewczy sposób obrazowało już wiele innych ważnych zdarzeń istotnych dla Zjednoczonego Królestwa. Ostatnio w 15-minutowym musicalu z kabaretowym zacięciem śmiano się z Brexitu (utwór "Cabarexit"). Czego możemy oczekiwać tym razem?

Musical ma opowiadać nie tylko o tym, jak Meghan stała się częścią rodziny królewskiej. Aktorzy będą też snuć domysły, czym medialna para zaskoczy nas w 2019 r. i jak wielkim echem odbije się poród dziecka księżnej, planowany na wiosnę przyszłego roku.

d2q35n9

Wiadomo już, że w rolę Meghan wcieli się Pippa Evans, aktorka która należy do stałej obsady słuchowiska. Myślicie, że Meghan będzie chciała to usłyszeć?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2q35n9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2q35n9