Trwa ładowanie...
dvd7iaq

Będą się śmiać z Meghan Markle. Ciekawe, co na to księżna

Księżna Sussex jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet na świecie. Nic dziwnego, że BBC postanowiło wyprodukować musical oparty na historii jej życia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle
Meghan Markle (Getty Images)
dvd7iaq

W Nowy Rok słuchacze BBC Radio 4 usłyszą musicalowy występ, którego fabuła ma dotyczyć związku Meghan Markle i księcia Harry'ego. Tytuł słuchowiska będzie brzmiał "Szósty w kolejce do tronu i ja", a całość ma być pastiszem musicalu "Król i ja".

Przebojowy i mocno komediowy utwór potrwa zaledwie 15 min. BBC w tak prześmiewczy sposób obrazowało już wiele innych ważnych zdarzeń istotnych dla Zjednoczonego Królestwa. Ostatnio w 15-minutowym musicalu z kabaretowym zacięciem śmiano się z Brexitu (utwór "Cabarexit"). Czego możemy oczekiwać tym razem?

Musical ma opowiadać nie tylko o tym, jak Meghan stała się częścią rodziny królewskiej. Aktorzy będą też snuć domysły, czym medialna para zaskoczy nas w 2019 r. i jak wielkim echem odbije się poród dziecka księżnej, planowany na wiosnę przyszłego roku.

dvd7iaq

Wiadomo już, że w rolę Meghan wcieli się Pippa Evans, aktorka która należy do stałej obsady słuchowiska. Myślicie, że Meghan będzie chciała to usłyszeć?

dvd7iaq

Podziel się opinią

Share

dvd7iaq

dvd7iaq