Trwa ładowanie...
d2bfusf

Bella Thorne o swojej orientacji: "Jestem panseksualna"

Była gwiazda Disneya, Bella Thorne, wyjawiła kiedyś na Twitterze, że jest biseksualna. Teraz mówi, że jest panseksualna.
Share
Bella Thorne była kiedyś gwiazdką Disneya. Dziś lubi szokować
Bella Thorne była kiedyś gwiazdką Disneya. Dziś lubi szokowaćŹródło: East News
d2bfusf

Bella Thorne była gościem programu "Good Morning America", w którym promowała swoją nową książkę. Powiedziała podczas rozmowy, że nie identyfikuje się już jako osoba biseksualna – choć kilka lat temu ogłosiła to na Twitterze.

- Tak naprawdę to jestem panseksualna, tylko wcześniej o tym nie wiedziałam – powiedziała.

Dla Thorne panseksualizm oznacza, że "lubi się to, co się lubi": - To nie musi być dziewczyna ani chłopak, ani… no wiesz, on, ona, to czy tamto. Najbardziej lubisz osobowość, lubisz po prostu istotę.

d2bfusf

Zobacz także: Mirosław Zbrojewicz o pogwałcaniu praw LGBT: "Znowu wróciliśmy do tej Europy Środkowo-Wschodniej. Do tej d..py"

Na Wikipedii można znaleźć definicję panseksualizmu, która brzmi: "jedna ze współczesnych tożsamości seksualnych charakteryzująca się pociągiem do ludzi niezależnym od ich płci i tożsamości płciowej".

Bella Thorne to nie jedyna panseksualna gwiazda. Są nimi również Miley Cyrus oraz Asia Kate Dillon z "Orange is the New Black".

Aktorka w ciągu kilku ostatnich lat zrobiła wokół siebie spore zamieszanie. Słynie z odważnych sesji zdjęciowych i potrafi zadziwić swoim wyglądem. Na oficjalne, branżowe imprezy często wybiera kontrowersyjne stylizacje. Chętnie odsłania ciało, korzysta z peruk. Na jej profilu na Instagramie roi się od prowokacyjnych zdjęć, a w Stanach piszą o niej: niepokorna gwiazdka Disneya.

d2bfusf

Podziel się opinią

Share
d2bfusf
d2bfusf