Trwa ładowanie...
d4l5cdn

Belweder jest już gotowy na przyjazd Kate, Williama oraz ich dzieci! Przygotowano kilka niespodzianek

Maluchy na pewno będą zadowolone. Książę George, który w tym roku skończył 4 lata oraz jego o 2 lata młodsza siostra księżniczka Charlotte, podczas wizyty u polskiej pary prezydenckiej nie będą się nudzić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
książę George
książę George (newspix.pl)
d4l5cdn

Kancelaria prezydenta na Twitterze dała znać, że przygotowania do spotkania z najmłodszym pokoleniem brytyjskiej rodziny królewskiej idą pełną parą. Nikt nie wymaga od dzieci, nawet wnuków królowej Anglii, by podczas wizyty stały na baczność i nie okazywały znużenia. Wręcz przeciwnie!

U prezydenta Dudy George i Charlotte będą mogli biegać i bawić się na całego. Przygotowano dla nich plac zabaw i namiot oraz drewniane zabawki polskiej produkcji.

Przedstawiciele kancelarii prezydenta opublikowali zdjęcia z bawialni i ogrodu, w którym znalazło się miejsce dla drewnianych konstrukcji. W pomieszczeniu obok namiotu rozłożono zabawki - wózek, rowerki, konia na biegunach. Gest jest naprawdę sympatyczny, ale nie wszyscy internauci są nim zachwyceni. Wytknęli prezydentowi, że nie zadbał o maluchy wystarczająco, a zabawek jest stanowczo za mało.

Co wy o tym sądzicie?

Książę George Facebook.com
Książę George

Za to kochamy księcia George'a!

Belweder Twitter
Belweder
Belweder Twitter
Belweder
d4l5cdn

Podziel się opinią

Share

d4l5cdn

d4l5cdn