Trwa ładowanie...

Belweder jest już gotowy na przyjazd Kate, Williama oraz ich dzieci! Przygotowano kilka niespodzianek

Maluchy na pewno będą zadowolone. Książę George, który w tym roku skończył 4 lata oraz jego o 2 lata młodsza siostra księżniczka Charlotte, podczas wizyty u polskiej pary prezydenckiej nie będą się nudzić.

Belweder jest już gotowy na przyjazd Kate, Williama oraz ich dzieci! Przygotowano kilka niespodzianekŹródło: newspix.pl
d1fj3da
d1fj3da

Kancelaria prezydenta na Twitterze dała znać, że przygotowania do spotkania z najmłodszym pokoleniem brytyjskiej rodziny królewskiej idą pełną parą. Nikt nie wymaga od dzieci, nawet wnuków królowej Anglii, by podczas wizyty stały na baczność i nie okazywały znużenia. Wręcz przeciwnie!

U prezydenta Dudy George i Charlotte będą mogli biegać i bawić się na całego. Przygotowano dla nich plac zabaw i namiot oraz drewniane zabawki polskiej produkcji.

Przedstawiciele kancelarii prezydenta opublikowali zdjęcia z bawialni i ogrodu, w którym znalazło się miejsce dla drewnianych konstrukcji. W pomieszczeniu obok namiotu rozłożono zabawki - wózek, rowerki, konia na biegunach. Gest jest naprawdę sympatyczny, ale nie wszyscy internauci są nim zachwyceni. Wytknęli prezydentowi, że nie zadbał o maluchy wystarczająco, a zabawek jest stanowczo za mało.

Co wy o tym sądzicie?

Książę George Facebook.com
Książę George Źródło: Facebook.com

Za to kochamy księcia George'a!

Belweder Twitter
Belweder Źródło: Twitter
Belweder Twitter
Belweder Źródło: Twitter
d1fj3da
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fj3da