Trwa ładowanie...
d4oyfcl

Ben Affleck komentuje wpadkę. Przyłapano go pijanego

Ben Affleck nadal walczy z uzależnieniem od alkoholu. Po pobycie na kilku odwykach, aktor został przyłapany pod wpływem alkoholu na imprezie halloweenowej. Odtwórca roli Batmana skomentował ten wybryk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ben Affleck powrócił do picia alkoholu.
Ben Affleck powrócił do picia alkoholu. (Getty Images)
d4oyfcl

Ben Affleck dostał się do pierwszej ligi hollywoodzkich aktorów, ale odkupił to poważną chorobą. Od lat walczy z alkoholizmem. O jego odwykach plotkowano już w 2001 r.

Dzięki małżeństwie z Jennifer Garner aktor przez kilka lat był na dobrej drodze. Jednak kryzysy w związku i porażki jego kolejnych filmów znowu zaczął zapijać alkoholem. Para zdecydowała się na rozwód, a Ben Affleck od 2 lat regularnie trafia na odwyki.

Zobacz: #dziejesiewkulturze: Gary Oldman typuje następcę Bena Afflecka. Kto zostanie nowym Batmanem?

W miniony weekend aktora przyłapano na świętowaniu Halloween. Na nagraniu, które trafiło do sieci widać, że Ben Affleck zataczał się na ulicy i miał problem z trafieniem do auta.

- Cóż, to się zdarza. To było potknięcie, ale nie pozwolę sobie na zupełne wykolejenie - powiedział następnego dnia amerykańskim reporterom. Jak gdyby nic, aktor zjawił się pod domem byłej żony z zamiarem odwiedzenia ich dzieci.

Na pytanie, czy zamierza ponownie poddać się odwykowi, Ben Affleck nie udzielił odpowiedzi.

d4oyfcl

Podziel się opinią

Share
d4oyfcl
d4oyfcl