ycipk-3dtz3w
News

Ben Affleck spotyka się z przyjaciółką księżnej Meghan. Jeszcze niedawno pisaliśmy o jego nałogu

Ben Affleck znowu spotyka się z inną kobietą. Padło na bliską przyjaciółkę księżnej Meghan. Jeszcze niedawno pisaliśmy o jego odwyku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ben Affleck
Ben Affleck (East News, Fot: East News)
ycipk-3dtz3w

Kilka miesięcy temu całe Hollywood drżało o stan zdrowia Bena Afflecka. Aktor nie miał się wtedy najlepiej. Kiedy na chwilę wyszedł z odwyku, zdjęcia paparazzi zatrwożyły fanów. Teraz możemy mniemać, że wraca do formy. Mimo zawirowań w jego życiu, nie traci zainteresowania kobiet.

ZOBACZ TAKŻE: #dziejesiewkulturze: Gary Oldman typuje następcę Bena Afflecka. Kto zostanie nowym Batmanem?

ycipk-3dtz3w

W Hollywood dostał łatkę kobieciarza. I trudno się z tym nie zgodzić. Media zza oceanu donoszą o kolejnym romansie Afflecka. Aktor trzy lata temu rozstał się z matką trojga swoich dzieci, Jennifer Garner. Dopiero niedawno jednak parze udało się sformalizować rozwód.

W sierpniu tego roku zagraniczna prasa donosiła o romansie aktora z 22-letnią modelką "Playboya". Nie wiadomo jednak, co tak naprawdę łączyło tych dwoje. Młodsza od Bena o 24 lata dziewczyna nie udźwignęła problemu, jakim jest jego uzależnienie od alkoholu. Uczucie nie przetrwało, ale Ben wziął sprawy w swoje ręce.

Amerykańskim tabloidom udało się wyśledzić, że Ben Affleck stracił głowę dla swojej koleżanki po fachu, Janiny Gavankar. Para gra razem w serialu "Torrance" i to właśnie na planie filmowym połączyło ich uczucie. Trzeba przyznać, że aktorka to prawdziwa piękność. Spójrzcie sami:

ycipk-3dtz3w

Co więcej, Gavankar znana jest nie tylko ze swoich aktorskich osiągnięć, ale także z faktu, że jest bliską przyjaciółką Meghan Markle. W maju tego roku była nawet obecna na jej ślubie.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu, Affleck walczył o swoje życie, dzięki interwencji swojej byłej żony, Jennifer Garner. To ona stanęła na wysokości zadania i podjęła decyzję o odwyku. Nie chciała, żeby ojciec jej dzieci stoczył się na dno - tak przy okazji uratowała mu życie. Para ma troje dzieci. Samuela, Seraphinę i Violetę.

ycipk-3dtz3w

Myślicie, że nowa miłość gwiazdora przetrwa?

ycipk-3dtz3w
ycipk-3dtz3w
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3dtz3w