Trwa ładowanie...
dzk62vj

Ben Affleck wychwala Jennifer Lopez: "Powinna otrzymać nominację do Oscarów"

Ben Affleck miał kilka ciepłych słów dla swojej byłej dziewczyny, Jennifer Lopez. Para poznała się podczas Oscarów w 2002 r.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ben Affleck wychwala Jennifer Lopez: "Powinna otrzymać nominację do Oscarów"
Ben Affleck wychwala Jennifer Lopez: "Powinna otrzymać nominację do Oscarów" (Getty Images)
dzk62vj

Można powiedzieć już oficjalnie, że Ben Affleck należy do osób, którym zależy na sukcesie Jennifer Lopez. Gwiazda nie znalazła się na liście aktorek nominowanych do Oscarów 2020, co wywołało ogromne oburzenie wśród fanów artystki. Również osoby bliskie J.Lo twierdzą, że zdecydowanie zasłużyła na nominację w kategorii Najlepsza Aktorka Drugoplanowa za udział w filmie "Ślicznotki".

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez: Trzeba ćwiczyć latami, żeby dobrze tańczyć na rurze

Affleck poznał Jennifer Lopez na planie filmowym "Gigli", w którym obydwoje zagrali główne role. Jeszcze tego samego roku para postanowiła się zaręczyć. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu i po dwóch latach doszło do rozstania.

dzk62vj

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Aktor udzielił ostatnio wywiadu dla magazynu "New York Times", gdzie wyraził swoje poparcie dla byłej partnerki.

- Powinna otrzymać nominację do Oscara. Jest wspaniałą aktorką. Rozmawiamy ze sobą raz na jakiś czas, darzę ją ogromnym szacunkiem. To coś niesamowitego, że w wieku 50 lat wystąpiła w największym hicie w swoje karierze - powiedział.

Jennifer Lopez zagrała rolę w filmie "Ślicznotki", która otrzymała wiele pozytywnych recenzji. Pomimo tego latynoska aktorka nie otrzymała nominacji do tegorocznego Oscara. Amerykańska prezenterka telewizyjna, Wendy Williams, twierdzi nawet, że J.Lo została okradziona z szansy na Oscara i na znak protestu powinna była zrezygnować z występu na Super Bowl 2020.

- Obrabowali cię, bo są o ciebie zazdrośni! - powiedziała Williams w swoim programie.

Zobacz także: Kinga Rusin pisze do Andrzeja Dudy: "Oczekuję publicznego potępienia przez Pana praktyk TVP"

dzk62vj

Podziel się opinią

Share
dzk62vj
dzk62vj