Trwa ładowanie...

Ben Stiller rozwodzi się z Christine Taylor. Jest oświadczenie

Gwiazda komedii Ben Stiller i aktorka Christine Taylor postanowili rozstać się po wielu latach małżeństwa.

Ben Stiller rozwodzi się z Christine Taylor. Jest oświadczenieŹródło: Getty Images
dylhttb
dylhttb

- Choć mamy do siebie wiele miłości i szacunku, i spędziliśmy razem 18 lat, postanowiliśmy się rozstać - czytamy we wspólnym oświadczeniu aktorów. - Wychowywanie dzieci jest naszym priorytetem. Chcemy być oddanymi rodzicami i najlepszymi przyjaciółmi. Prosimy media o uszanowanie naszej prywatności.
Aktorzy pobrali się w 2000 roku w Kauai, na Hawajach. Mają córkę Ellę (15 lat) i syna Quinlina (11 lat). 51-latek i 45-latka wystąpili razem m.in. w filmach "Zoolander", "Jaja w tropikach" czy serialu "Bogaci bankruci".

Christine Taylor urodziła się 30 lipca 1971. Wychowała się w Pensylwanii, w katolickiej rodzinie. Karierę zaczęła już jako trzylatka, grała w lokalnych produkcjach. Jej pierwszą pracą związaną z aktorstwem był występ w reklamie telewizyjnej

Ben Stiller, znany i lubiany komediowy aktor jest także reżyserem, scenarzystą i producenten. Urodził się 30 listopada 1965 roku w Nowy Jorku. Zamiłowanie do zawodu filmowca wyniósł z domu. Już jako dziecko, w ramach zabawy, odgrywał wraz z siostrą – Amy - najrozmaitsze role, nic dziwnego więc, że – mając ułatwioną drogę dzięki rodzicom - aktorom – rodzeństwo poszło w ich ślady. Również dziecięca fascynacja zabawą z kamerą Super 8, którą przyszły filmowiec kręcił różne drobne "filmy" w wieku lat 10, zaowocowała poważniejszą kontynuacją w wieku dorosłym.

dylhttb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dylhttb