Trwa ładowanie...

Bernardo z "Zbuntowanego anioła". Życie Osvaldo Guidiego zakończyło się tragicznie

Od premiery światowego hitu minęły już 24 lata, mimo to losy głównych bohaterów wciąż są śledzone przez miliony fanów na całym świecie. Ale nie tylko losy Milagros i Iva przyciągały uwagę. Pamiętacie lokaja Bernardo? Osvaldo Guidi, aktor, który wcielał się w tę rolę, odebrał sobie życie.

Osvaldo Guidi (screen TV Puls)Osvaldo Guidi (screen TV Puls)
d5p1cy9
d5p1cy9

Osvaldo Oreste Guidi był znany widzom na całym świecie jako słynny Bernardo Avelleyra z popularnej telenoweli "Zbuntowany anioł". Po udziale w argentyńskim serialu z Natalią Oreirą i Facundo Arana w rolach głównych, zagrał jeszcze w kilku produkcjach, ale problemy osobiste sprawiły, że jego losy potoczyły się tragicznie. W 2011 roku Osvaldo Guidi popełnił samobójstwo.

Osvaldo Oreste Guidi – argentyński aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, dyrektor teatru dramatycznego, urodził się w 1964 roku. Aktorstwem interesował się od dziecka. Do roku 1984 grał głównie w teatrze. Potemrola w serialu "Celeste" przyniosła mu wiele wyróżnień i, wydawać by się mogło, wróżyła szybką karierę.

Osvaldo Oreste Guidi był znany widzom na całym świecie jako słynny Bernardo Avelleyra (
Osvaldo Oreste Guidi był znany widzom na całym świecie jako słynny Bernardo Avelleyra (

Szeroką popularność przyniosła mu rola w telenoweli emitowanej na ekranie telewizji Polsat w latach 2000-2001. Mimo ogólnoświatowego sukcesu "Zbuntowanego anioła" nie przyniosło to aktorowi spodziewanej sławy i ról wielkich, na miarę jego możliwości, na które bardzo liczył. Po zakończeniu serialu zmagał się z problemami osobistymi, choć próbował swoich sił jeszcze jako pedagog i dyrektor teatru dramatycznego.

Po trudnych doświadczeniach Osvaldo Guidi 17 października 2011roku, w wieku 47 lat, popełnił samobójstwo. Aktor odebrał sobie życie w szkole teatralnej w Buenos Aires. Powodem tej tragicznej decyzji miał być fakt, że nie otrzymał ostatnimi laty żadnej dużej roli, na którą liczył.

d5p1cy9

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w kryzysie psychicznym, trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

Te programy kochała Polska. Zniknęły z anteny TVP

d5p1cy9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5p1cy9