Trwa ładowanie...
jazz
18-09-2020 15:29
Informacja prasowa

Beth Hart po Ladies' Jazz Festival teraz w Stolicy 7 grudnia

Beth Hart z zespołem: żywioł, emocje, uczucia, brzmienie i wykonanie.Po raz pierwszy w Warszawie nie 21/10/2020 jak było ogłoszone. A 7 grudnia 2021 o 20:00 na Torwarze!

Beth Hart po Ladies' Jazz Festival teraz w Stolicy 7 grudniaŹródło: Materiały prasowe
d4g9klb

„Nieprzewidywalna, nieobliczalna, wcielenie Janis Joplin, rockowy temperament, zadziorna barwa głosu, niezwykła kreatywność” - takie i inne określenia padają jako pierwsze, gdy pomyśleć o Beth Hart

Zadziorna barwa głosu i kreatywne podejście do tworzenia muzyki – dzięki tym cechom od kilku lat jest o niej coraz głośniej. A przecież dopiero się rozkręca, dała fenomenalnie przyjęty rewelacyjny koncert na piętnastolecie Ladies’ Jazz Festival w Gdyni i zapragnęła wystąpić nie gdzie indziej, a w Stolicy.

Pandemia pokrzyżowała nie jedne plany. Cała europejska trasa 2020 Beth Hart została przełożona na inny termin.

Pierwotnie planowany na 21 października 2020 koncert na Torwarze odbędzie się w tym samym miejscu, lecz 7 grudnia 2021 roku. Bilety zachowują ważność.

W sprawie ewentualnych zwrotów biletów prosimy Państwa o kontakt z bileterią, która te bilety sprzedała.

Czy będą jeszcze bilety w sprzedaży na ten koncert – prawdopodobnie pewna ich ich część trafi do sprzedaży. Kiedy? – prosimy obserwować portal Ladies’ Jazz na FB oraz www.ladiesjazz.pl

d4g9klb

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g9klb