Trwa ładowanie...
beyonce
Basia Żelazko
05-06-2018 18:02

Beyonce i Jay Z znów współpracują!

Be i Jay połączyli siły z The Prince's Trust i Global Citizen zachęcając fanów z Wielkiej Brytanii i Europy do "Beygood and be good"

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Beyonce i Jay Z znów współpracują!Źródło: newspix.pl
d38743i

Fani za swoje dobre uczynki zostana nagrodzeni biletami na koncerty stadionowej trasy OTR II w miastach Wielkiej Brytanii i Europy.

Beyonce i Jay-z połączyli siły z dwiema najbardziej prestiżowymi, nastawionymi na młodych ludzi, inicjatywami - The Prince’s Trust i Global Citizen, aby nagrodzić swoich fanów za bycie dobrymi, wielkodusznymi i za czynienie dobra. Fani, którzy zgłoszą się wolontaryjnie przez te organizacje, będą mieli szanse wygrać dwa bilety na koncerty w ramach trasy OTR II w Wielkiej Brytanii i Europie.

Kampania BeyGOOD/DoGood wystartuje w Wielkiej Brytanii 6 czerwca w Cardiff w Walii, z The Prince’s Trust, organizacją charytatywną na rzecz młodych założoną przez księcia Walii w 1976 roku w celu polepszenia życia młodych ludzi. Beyoncé współpracowała również z The Prince’s Trust w 2014 roku podczas jej solowej trasy Mrs. Carter Show World Tour.
Global Citizen będzie kontynuować kampanie w Europie, startując 19 czerwca w Amsterdamie. Wprowadzona na rynek w 2012 roku Global Citizen jest międzynarodową organizacją działającą na rzecz likwidacji skrajnego ubóstwa do 2030 roku. Oprócz dwukrotnego występu na Global Citizen Festival w Central Parku w Nowym Jorku, Beyoncé połączyła siły z Global Citizen przez Gucci’s CHIME FOR CHANGE, zwracając uwagę na problem społeczne kobiet i dziewczyn na świecie.
Po więcej informacji o tym jak “BeyGOOD i Do Good”, o sposobie rejestracji, aby wygrać dwa bilety, odwiedź:
www.beyonce.com/beygooddogood
www.princes-trust.org.uk
www.globalcitizen.org/beygood

d38743i

Śledź na bieżąco Global Citizen, aby uzyskać informacje o aktywowaniu akcji w Polsce, we Włoszech, Szwecji i Hiszpanii.

JAY-Z i BEYONCÉ w ramach trasy OTR II zagrają na PGE Narodowym w Warszawie już 30 czerwca. Ostatnie bilety na www.LiveNation.pl

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d38743i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d38743i
d38743i