Trwa ładowanie...
d46ya4e

Beyonce, Jay-Z i Meghan Markle w tle. Państwo Carter podziękowali za prestiżową nagrodę

Beyonce i Jay-Z sztukę robienia show opanowali do perfekcji. Ich podziękowania z gali BRIT Awards 2019 przejdą do historii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beyonce i Jay-Z musieli się wybornie bawić
Beyonce i Jay-Z musieli się wybornie bawić (Instagram.com)
d46ya4e

Na koncie Beyonce i Jaya-Z znalazła się kolejna prestiżowa nagroda. Państwo Carter zdobyli statuetkę BRIT Awards dla najlepszego zespołu zagranicznego. Prestiżowe nagrody przyznawane przez brytyjski przemysł fonograficzny nazywane są wyspiarskimi odpowiednikami Grammy.

Małżonkowie nie mogli jednak wziąć udziału w gali. Postanowili więc podziękować za wyróżnienie w inny sposób. Nagrali niecodzienne wideo, w którym sparodiowali jeden ze swoich teledysków. Klip do "Ape..t" powstał m.in. w Luwrze, a widać w nim, jak Beyonce i Jay-Z stoją na tle Mony Lisy. W krótkim wideo widnieje za nimi... stylizowany na królewski portret Meghan Markle.

- Bardzo dziękujemy BRIT Awards za ten niezwykły zaszczyt. Byliście zawsze wielkim wsparciem. Wszystko jest miłością - zaczęła przemowę, nawiązując do tytułu albumu.

d46ya4e

Czytaj także: Beyonce i Jay-Z rozdają bilety na koncerty. Ale tylko weganom

- Dziękuję za statuetkę dla najlepszego zespołu międzynarodowego. Dostałam tę nagrodę w 2002 r. z moimi kumpelami, Kelly i Michelle (Destiny’s Child, przyp. red.). Jestem niesamowitą szczęściarą, że teraz jestem w zespole też z moim najlepszym przyjacielem – mówiła wokalistka.

Beyonce nie omieszkała odnieść się też do obrazu, który podziwia z mężem w filmiku. - W ramach Miesiąca Historii Czarnoskórych kłaniamy się jednej z naszych Melaninowych Madonn. Gratulacje z okazji ciąży! Życzymy ci wiele radości! – zwróciła się do księżnej Meghan.

Czytaj także: Beyonce i Jay-Z: małżeństwo za 1,25 miliarda dolarów

Wideo państwa Carter szybko stało się hitem internetu, zbierając entuzjastyczne reakcje internautów Poczucia humoru gratulowali im nie tylko fani, ale także BRIT Awards, zamieszczając wideo na swoim oficjalnym profilu.

d46ya4e

Podziel się opinią

Share

d46ya4e

d46ya4e