Trwa ładowanie...

Beyonce jest znowu w ciąży?! Fani doszukują się znaków

Ostatnio Królowa Be uradowała miliony swoich fanów deszczem postów na Instagramie. Jak zwykle były to same kolaże artystycznych zdjęć bez żadnego podpisu. Fandom Beyonce od razu rozpoczął śledztwo i ogłosił rezultaty: będzie czwarte dziecko!

Share
Beyonce jest znowu w ciąży?! Fani doszukują się znaków
Źródło: Getty Images
d24ibw6

Kilka zdjęć na Instagramie wystarczyło, by spostrzegawczy i pobudzeni fani od razu nastawili uszu i szerzej otworzyli oczy. Nic dziwnego, Beyonce nigdy nie chwali się czymś za wcześnie, woli zaskakiwać cały świat, czy to ciążą, czy nowym albumem.

Piosenkarka jest mamą siedmioletniej córeczki i dwuletnich bliźniąt (chłopca i dziewczynki). Skąd domysły o kolejnej ciąży?

Po pierwsze według jednych obserwatorów na zdjęciach widać brzuszek, a według innych nie widać, bo... gwiazda zasłaniała go torebką. Co więcej, ostatnie posty maja odcień fioletu, a fiolet jest kolorem królewskim. Królem jest Simba (z "Króla lwa"), a Simba jest także... synem. Do tych dość karkołomnych powiązań dołącza post z dwoma lwami tworzącymi krąg: według jednych samiec i samica tworzą krąg chroniący młode, według innych okrągły kształt ma być symbolem... płodu.

d24ibw6

Sama Bey oczywiście nie zabiera głosu. A wy jak sądzicie?

d24ibw6

Podziel się opinią

Share
d24ibw6
d24ibw6