Trwa ładowanie...
d3c7fvn

Beyonce jest znowu w ciąży?! Fani doszukują się znaków

Ostatnio Królowa Be uradowała miliony swoich fanów deszczem postów na Instagramie. Jak zwykle były to same kolaże artystycznych zdjęć bez żadnego podpisu. Fandom Beyonce od razu rozpoczął śledztwo i ogłosił rezultaty: będzie czwarte dziecko!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beyonce
Beyonce (Getty Images)
d3c7fvn

Kilka zdjęć na Instagramie wystarczyło, by spostrzegawczy i pobudzeni fani od razu nastawili uszu i szerzej otworzyli oczy. Nic dziwnego, Beyonce nigdy nie chwali się czymś za wcześnie, woli zaskakiwać cały świat, czy to ciążą, czy nowym albumem.

Piosenkarka jest mamą siedmioletniej córeczki i dwuletnich bliźniąt (chłopca i dziewczynki). Skąd domysły o kolejnej ciąży?

Po pierwsze według jednych obserwatorów na zdjęciach widać brzuszek, a według innych nie widać, bo... gwiazda zasłaniała go torebką. Co więcej, ostatnie posty maja odcień fioletu, a fiolet jest kolorem królewskim. Królem jest Simba (z "Króla lwa"), a Simba jest także... synem. Do tych dość karkołomnych powiązań dołącza post z dwoma lwami tworzącymi krąg: według jednych samiec i samica tworzą krąg chroniący młode, według innych okrągły kształt ma być symbolem... płodu.

d3c7fvn

Sama Bey oczywiście nie zabiera głosu. A wy jak sądzicie?

d3c7fvn

Podziel się opinią

Share

d3c7fvn

d3c7fvn