Trwa ładowanie...
dvd7iaq
News

Bez licznych tatuaży i blizn. Tak wyglądał kiedyś Popek Monster. Poznalibyście?

Popek zasłynął jako kontrowersyjny raper. Wszystko za sprawą wyglądu i wulgarnej twórczości artystycznej. Jego wizerunek jest jego znakiem rozpoznawczym. A jak wyglądał kiedyś? Możecie się zdziwić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznalibyście Popka na zdjęciu z przeszłości?
Poznalibyście Popka na zdjęciu z przeszłości? (Materiały prasowe)
dvd7iaq

Paweł Mikołajuw, bo tak właśnie nazywa się raper, jest osobą, która bardzo często wywołuje kontrowersje. Szerszej publiczności kojarzy się głównie z bliznami na twarzy, wytatuowanymi gałkami ocznymi oraz... wulgarnymi tekstami piosenek, które tworzy.

Ostatnio też zrobiło się nieco głośniej o nim za sprawą udziału w najnowszej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Kiedy wszyscy myśleli, że to żart, sam raper potwierdził tę informację na Instagramie. - Pozdrawiam z Jamajki! Już ogłosili, więc mogę powiedzieć: biorę udział w "Tańcu z gwiazdami". Będzie cza-cza-cza! Wygram ten program, a robię to z dwóch powodów. Żeby polecieć w kosmos i wygrać ten program oraz utrzymać dobrą formę do następnej walki, bo z tego co widziałem będę tańczył sześć godzin dziennie. Wygram ten program śpiewająco, pozdrawiam was wszystkich - poinformował.

Ostatnio w sieci pojawiło się również zdjęcie Popka z przeszłości zestawione z tym aktualnymi. I choć trudno sobie wyobrazić, że wyglądał inaczej. Tak właśnie było. Raper miał zdecydowanie mniej tatuaży i jeszcze wtedy nie posiadał blizn.

Poznalibyście, że to on?

dvd7iaq

Obejrzyjcie odcinek "Klika(j) Pudelka".

dvd7iaq

Podziel się opinią

Share

dvd7iaq

dvd7iaq