WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Bez peruki, ostrego makijażu i wyzywających ubrań. Tak naprawdę wygląda córka Kasi Kowalskiej

W mediach społecznościowych Ola Kowalska jest z reguły wyzywająca i mocno podrasowana, przez m.in. mocny makijaż i nieco dziwaczne stylizacje. Wielokrotnie bardziej przypominała Rihanne czy też Kardashianki, niż samą siebie. Jakiś czas temu Kasia Kowalska opublikowała zdjęcie z córką. Tak Ola wygląda bez makijażu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Kowalska
Ola Kowalska (Instagram.com)
WP

Aleksandra Kowalska, czy tego chce czy nie, na stałe zagościła w kolorowej prasie, która wróży jej świetlaną przyszłość w blasku fleszy. 19-latka ma wszystko, by osiągnąć sukces. Sławne nazwisko z pewnością pomaga, ale to nie wszystko. Świetnie wygląda, jest ambitna i ma ogromną pasję do mody.

Na swoim profilu na Instagramie każdego dnia publikuje fotki, które robią wrażenie nie tylko na jej rówieśnikach. Ubrania, o których marzą nastolatki, drogie gadżety i wyzywające stylizacje. Przez mocny makijaż i peruki, ciężko było stwierdzić, jak właściwie wygląda.

Wszelkie wątpliwości, co do wyglądu Oli rozwiała jej mama, która opublikowała ich wspólne zdjęcie. W takim wydaniu dawno córki Kasi Kowalskiej nie widzieliśmy. Powinna częściej pokazywać się w naturalnej wersji?

WP
Instagram.com
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Kasia Kowalska martwi się o swoją córkę

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP