ycipk-2l3s76

Bez peruki, ostrego makijażu i wyzywających ubrań. Tak naprawdę wygląda córka Kasi Kowalskiej

W mediach społecznościowych Ola Kowalska jest z reguły wyzywająca i mocno podrasowana, przez m.in. mocny makijaż i nieco dziwaczne stylizacje. Wielokrotnie bardziej przypominała Rihanne czy też Kardashianki, niż samą siebie. Jakiś czas temu Kasia Kowalska opublikowała zdjęcie z córką. Tak Ola wygląda bez makijażu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Kowalska
Ola Kowalska (Instagram.com)
ycipk-2l3s76

Aleksandra Kowalska, czy tego chce czy nie, na stałe zagościła w kolorowej prasie, która wróży jej świetlaną przyszłość w blasku fleszy. 19-latka ma wszystko, by osiągnąć sukces. Sławne nazwisko z pewnością pomaga, ale to nie wszystko. Świetnie wygląda, jest ambitna i ma ogromną pasję do mody.

Na swoim profilu na Instagramie każdego dnia publikuje fotki, które robią wrażenie nie tylko na jej rówieśnikach. Ubrania, o których marzą nastolatki, drogie gadżety i wyzywające stylizacje. Przez mocny makijaż i peruki, ciężko było stwierdzić, jak właściwie wygląda.

Wszelkie wątpliwości, co do wyglądu Oli rozwiała jej mama, która opublikowała ich wspólne zdjęcie. W takim wydaniu dawno córki Kasi Kowalskiej nie widzieliśmy. Powinna częściej pokazywać się w naturalnej wersji?

ycipk-2l3s76
Instagram.com
Podziel się

ZOBACZ TAKŻE: #gwiazdy: Kasia Kowalska martwi się o swoją córkę

ycipk-2l3s76
ycipk-2l3s76
ycipk-2l3s76
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2l3s76