Trwa ładowanie...
d30m5w7

"Biały Album". Legendarny album The Beatles wyjdzie w nowej wersji

Z okazji 50-lecia legendarnego już wydawnictwa „Biały Album” zespołu The Beatles, fani doczekają się wydania nowej wersji krążka. Premiera zremasterowanej płyty już 9 listopada 2018 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kultowy materiał "Biały Album" The Beatles wyjdzie w nowej wersji,
Kultowy materiał "Biały Album" The Beatles wyjdzie w nowej wersji, (East News)
d30m5w7

„Biały Album”, dziewiąta studyjna płyta w dyskografii zespołu The Beatles, obchodzi swoje 50-te urodziny. Z tej okazji wydana będzie reedycja materiału w nowej, całkowicie zremasterowanej wersji. Do podstawowej zawartości krążka zostaną dołączone różne rodzaju dema oraz 50 wersji utwór z sesji nagraniowych, nigdzie wcześniej nie publikowanych.

„W pracach nad remasterem “The White Album” staraliśmy zbliżyć się maksymalnie do dźwięków The Beatles w studiu. Odkrywaliśmy kolejne warstwy “Glass Onion” z nadzieją, że zaskoczymy zarówno najwierniejszych słuchaczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym krążkiem” - powiedział Giles Martin, osoba odpowiadająca za nowe wersje utworów.

Oprócz samej zawartości muzycznej, dodatkowo załączone zostaną: książeczka z kolorowymi zdjęciami członków zespołu, plakat, teksty utworów oraz notatki autorów.

d30m5w7

Biały Album" był dziewiąta płytą ogółem, ale zarazem pierwszym materiałem The Beatles wydanym w ich własnej wytwórni Apple Records. Wydawnictwo z miejsca stało się bestsellerem i utrzymywało się na samy szczycie listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii przez 22 tygodnie.

Pierwsze utwory na „Biały Album” powstały w czasie pobytu The Beatles w Indiach, do których wybrali się w 1968 roku. Po powrocie do ojczystego kraju, nagrali jeszcze 27 wersji demo piosenek, które powstały w mieszkaniu George’a Harrisona. Po raz pierwszy usłyszymy je właśnie na nowym wydaniu kultowego albumu.
Premiera płyty zapowiadana jest na 9 listopada 2018 roku.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d30m5w7

Podziel się opinią

Share
d30m5w7
d30m5w7