Trwa ładowanie...
d48vqif

Big Cyc nagrał piosenkę o Antonim Macierewiczu

Kiedyś Makumba, dziś Macierewicz... Będzie przebój?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Big Cyc
Big Cyc (AKPA)
d48vqif

O grupie dowodzonej przez Krzysztofa Skibę już dawno nie było tak głośno. Zespół Big Cyc słynący przede wszystkim z takich przebojów jak "Berlin Zachodni", "Makumba", "Guma" czy "Świat Według Kiepskich" opublikował utwór "Antoni wzywa do broni". Nikt nie ma wątpliwości, kto jest bohaterem tekstu piosenki. Muzycy ostro zadrwili sobie z ministra obrony narodowej. Jak podsumowali ostatnie lata jego aktywności politycznej? Co sądzicie o słowach utworu?

Kto w lodówce trzyma nową / bombę z klocków atomową / kto doradców ma z przedszkola / kogo prezes "Antoś" woła / a kto oczy ma taliba / kto na pomoc Marsjan wzywa / kto obrabia biura NATO / komu wszystko pachnie zdradą

Kto w Smoleńsku tropił brzozę / śledztwa twardy zgryzał orzech / kto ekspertów dobrał z cyrku / i hipotez miał bez liku / kto w gaśnicach znalazł bombę / mgłę rozpuścił wodociągiem / kto opierał się na znawcach / co się znali na latawcach

d48vqif

Antoni wzywa do broni / Antoni ojczyznę obroni…

Antek z całym światem walczy / już mu Rosja nie wystarczy / on napadnie dziś na Szwecję/ złupi Madryt, kopnie Grecję / zrobi przewrót w Ameryce / piekło czystek w Kostaryce / aż mu Pan Bóg powie w niebie / "Ty napadnij sam na siebie"

Antoni wzywa do broni / Antoni ojczyznę obroni…

"Antoni wzywa do broni" to piosenka promująca nową, zapowiadaną jako skandalizującą płytę zespołu Big Cyc "Czarne słońce narodu". Premiera albumu już 13 maja.

d48vqif

Bedzie hit na miarę "Makumby"?

Antoni Macierewicz AKPA
Antoni Macierewicz (AKPA)
Big Cyc AKPA
Big Cyc (AKPA)

ZOBACZ TEŻ: #gwiazdy: Córka Błaszczyk wreszcie wybudzi się ze śpiączki?

d48vqif

Podziel się opinią

Share
d48vqif
d48vqif