Trwa ładowanie...
d3lkdfj

Bilety na przyszłoroczny koncert Eda Sheerana wyprzedane w godzinę

Koncert twórcy przebojów "Shape of You" i "Galway Girl" odbędzie się 11 sierpnia 2018 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zaledwie w godzinę od otwarcia internetowej sprzedaży biletów, miejsca na występ Eda Sheerana zostały wyprzedane. Dla fanów, którzy nie zdążyli załapać się na bilet, pozostaje jeszcze drugi koncert, również na Stadionie Narodowym - 12 sierpnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ed Sheeran
Ed Sheeran (East News, Fot: FaceToFace/REPORTER)
d3lkdfj

Wejściówki na koncert 11 sierpnia przyszłego roku rozeszły się błyskawicznie. Brytyjski piosenkarz zaśpiewa przed kompletem gości. Jako ostatnie wyprzedały się bilety na trybunach górnych (w cenie 209 zł). Wynika z tego, że najchętniej kupowane były miejsca na płytę stadionu.

Na stronie organizatora pojawił się oficjalny komentarz i instrukcja, jak szukać nielicznych wolnych biletów: "do sprzedaży trafiła od razu CAŁA pula biletów na koncert Eda Sheerana. Chwilowo niedostępne są już kategoria I oraz Golden Circle, ale zachęcamy do śledzenia na bieżąco strony www.eventim.pl, ponieważ część biletów jest w rezerwacjach i mogą ponownie trafić do sprzedaży! Dodatkowo bilety kolekcjonerskie na płytę możecie kupić poprzez www.stodola.pl oraz w kasie klubu Stodoła".

d3lkdfj

Drugi koncert gwiazdy popu odbędzie się 12 sierpnia, również na Stadionie Narodowym.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3lkdfj

Podziel się opinią

Share
d3lkdfj
d3lkdfj