Trwa ładowanie...

"Bitwa na głosy": która zostanie prowadzącą?

"Bitwa na głosy": która zostanie prowadzącą?
d3xu33u
d3xu33u

O miejsce u boku Huberta Urbańskiego ubiegają się Magdalena Mielcarz, Paulina Chylewska i Agnieszka Szulim. Joanna Liszowska wypadła z gry?

Już wiadomo, że w drugiej edycji programu w roli prowadzącego ponownie zobaczymy Huberta Urbańskiego. Stacja jest bardzo zadowolona z jego pracy i nie widzi żadnych powodów, by w tym elemencie programu cokolwiek zmieniać. Równocześnie jednak zaczyna się rywalizacja o miejsce obok niego. Dwójka chciałaby, żeby w prowadzeniu show pomagała kobieta.

Nie wiadomo jeszcze, czy nowa osoba w Bitwie na głosy będzie wykonywać te same zadanie, co w pierwszej edycji Piotr Kędzierski, czy też będzie również prowadzić konferansjerkę obok Huberta Urbańskiego. Pewne jest, że największe szanse na pracę przy show mają Magdalena Mielcarz, Paulina Chylewska i Agnieszka Szulim.

d3xu33u

Magda Mielcarz ostatnio pracowała z Hubertem Urbańskim na planie The Voice of Poland. Najlepszy głos i nie brakowało ocen, że była to współpraca bardzo udana. Czy jednak mieszkająca na co dzień w USA modelka znów zdecyduje się na długi pobyt w Polsce? Na miejscu są za to Paulina Chylewska i Agnieszka Szulim: obydwie znakomicie znające realia pracy w telewizji, jak również świetnie poruszające się na gruncie uprawiania konferansjerki.

Wraz z pojawieniem się tych trzech nazwisk, ucichły plotki na temat obsadzenia w roli współprowadzącej Joanny Liszowskiej.

(fakt/PSz)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Wygrała "Top model", wyjeżdża z Polski. Dokąd?

d3xu33u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3xu33u