WP

Biznes Chodakowskiej jest warty miliony. Wypłacono jej sowitą dywidendę

Spółka Bebio, której właścicielką jest Chodakowska i jej mąż, odnotowała w ubiegłym roku prawie 13 mln zł. zysku. Do kieszeni trenerki trafi prawdziwa fortuna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska (Instagram.com)
WP

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Zbudowała prawdziwe fitnessowe imperium, na którym teraz zarabia krocie. Gwiazda sprzedaje płyty DVD z ćwiczeniami, książki zdrowe przekąski firmowane swoim nazwiskiem, a także organizuje warsztaty i wyjazdy promujące zdrowy styl życia. Jak podaje serwis wirtualnemedia zarząd spółki Bebio, zdał sprawozdanie i szczegółowo opisał źródła przychodów.

Po 6,5 mln zł dywidendy dla Ewy Chodakowskiej i jej męża

WP

- Z roku na rok zwiększa swoją ofertę sprzedaży np. o sprzęt fitness, ubrania do treningu, zdrowe przekąski oraz suplementy diety. Firma wzbogaciła swoją ofertę o kolejne wydania płyt DVD i książek Pani Ewy Chodakowskiej-Kavoukis. Wprowadzono także nową usługę dostępu do treści wideo online.(...) Nawiązano wiele ciekawych kontaktów biznesowych, które mogą w przyszłości zaowocować w dalszym rozwinięciu tego typu działalności - stwierdziło kierownictwo spółki.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP