Trwa ładowanie...

Biznes Chodakowskiej jest warty miliony. Wypłacono jej sowitą dywidendę

Spółka Bebio, której właścicielką jest Chodakowska i jej mąż, odnotowała w ubiegłym roku prawie 13 mln zł. zysku. Do kieszeni trenerki trafi prawdziwa fortuna.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Biznes Chodakowskiej jest warty miliony. Wypłacono jej sowitą dywidendęŹródło: Instagram.com
d42nw2o
d42nw2o

Ewa Chodakowska jest jedną z najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Zbudowała prawdziwe fitnessowe imperium, na którym teraz zarabia krocie. Gwiazda sprzedaje płyty DVD z ćwiczeniami, książki zdrowe przekąski firmowane swoim nazwiskiem, a także organizuje warsztaty i wyjazdy promujące zdrowy styl życia. Jak podaje serwis wirtualnemedia zarząd spółki Bebio, zdał sprawozdanie i szczegółowo opisał źródła przychodów.

Po 6,5 mln zł dywidendy dla Ewy Chodakowskiej i jej męża

- Z roku na rok zwiększa swoją ofertę sprzedaży np. o sprzęt fitness, ubrania do treningu, zdrowe przekąski oraz suplementy diety. Firma wzbogaciła swoją ofertę o kolejne wydania płyt DVD i książek Pani Ewy Chodakowskiej-Kavoukis. Wprowadzono także nową usługę dostępu do treści wideo online.(...) Nawiązano wiele ciekawych kontaktów biznesowych, które mogą w przyszłości zaowocować w dalszym rozwinięciu tego typu działalności - stwierdziło kierownictwo spółki.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d42nw2o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42nw2o