Trwa ładowanie...

Blanka Lipińska nie wyszła za mąż. Oszukała fanów na potrzeby filmu

Informacja o ślubie Blanki Lipińskiej obiegła media niczym burza. Teraz okazuje się, że autorka "365 dni" nie wyszła za mąż, a wszystko było żartem na potrzeby filmu.

Share
Blanka Lipińska nie wyszła za mąż. Oszukała fanów na potrzeby filmu
Źródło: East News
d4i0szl

Ślub Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska to autorka bestsellerowej powieści erotycznej "365 dni". Autorka bez skrępowania opisuje w niej wyuzdane życie erotyczne swoich bohaterów. Na co dzień Lipińska nie komentuje swojego życia prywatnego.

1 września złamała tę zasadę i pochwaliła się na swoim instagramowym profilu zdjęciami z własnego ślubu. Blanka Lipińska potyka się z Maciejem Buzałą od roku i para postanowiła zalegalizować swój związek.

"...wyszłam za mąż-zaraz wracam. To tyle, co chce Wam pokazać. Brawo my. Udało się utrzymać w tajemnicy. Dziękuje wszystkim, którzy nam pomogli i zechcieli uczestniczyć w tej krótkiej, wyjątkowej chwili razem z nami. Nie sądziłam, że to będzie tyle śmiechu i zabawy" - napisała na Instagramie Blanka Lipińska.

Fani byli zaskoczeni, gdyż wiadomo, że Lipińska przebywa teraz na planie ekranizacji swojej książki.

d4i0szl

Blanka Lipińska jednak nie wyszła za mąż

Okazuję się, że gratulacje internautów były przedwczesne, a Blanka Lipińska nie weszła jednak na nową drogę życia. Pisarka nie wyszła za mąż, a na ślubnym kobiercu Lipińska stanęła na potrzeby produkcji filmu "365 dni".

Wszystko wyjaśniła na Instagramie:

"Dzięki produkcji "365 dni" spełniam swoje marzenia. Kolejne z nich spełniło się w zeszłym tygodniu..."wyszłam za mąż". Stałam tam najważniejsza, cała na biało. Mogłam poczuć to, co czuje każda panna młoda, stres, radość, ekscytacje! Kolejny raz dzięki Wam poczułam, że umiem latać. Bo to dzięki Wam i dla Was tworze tę bajkę, w której zagrałam... najpiękniejszą , najbardziej kolorową ale też realną i możliwą do przeżycia. Chciałam byście mieli niespodziankę w kinie, chciałam trzymać to w sekrecie do 14.02, ale niestety tajemnice nie są moją mocną stroną... krajowych mediów także.
Zatem wszystkich Was zapraszam 14 lutego na "skromną" uroczystość zobaczycie jak poradziłam sobie w najtrudniejszej, życiowej roli (lekko kaskaderskiej-dosłownie i w przenośni).
...a jeśli wieść o moim ślubie zaskoczyła Was, to musicie wiedzieć, że to będzie najmniejsze zaskoczenie w ekranizacji "365 dni" – pisze pod postem Blanka Lipińska.

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4i0szl

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i0szl
d4i0szl