Trwa ładowanie...
d2mud6h

Blanka Lipińska rozpływa się nad ukochanym. "Wierzymy w to samo"

Autorka "365 dni" jest szczęśliwie zakochana. Chętnie dzieli się szczegółami swojego życia z Aleksandrem Milwiwem-Baronem. Obecnie spędzają razem wakacje w Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blanka Lipińska jest zakochana w Baronie.
Blanka Lipińska jest zakochana w Baronie. (ons)
d2mud6h

Blanka Lipińska dotąd nie miała szczęścia w miłości. Na podstawie swych złych doświadczeń z mężczyznami i niespełnionych fantazji erotycznych napisała bestsellerową trylogię.

Jednak od kilku miesięcy w życiu pisarki zagościł nowy mężczyzna. Jest nim znany muzyk i juror "The Voice of Poland" Baron. Para mieszkała ze sobą na początku pandemii, więc przeszli spory test dla świeżego związku. Jak widać, wyszli z niego zwycięsko.

Zobacz: Polskie gwiazdy na wakacjach. Wolały nie ryzykować

Niedawno "Blania" i "Baruś" świętowali już 6 miesięcy związku. Z tej okazji publicznie oboje głosili romantyczne wyznania. Para nie odstępuje siebie na krok.

d2mud6h

Dobrze to widać na ich najnowszych zdjęciach zamieszczonych przez Lipińską na Instagramie. Uśmiechnięci, przytuleni zapewniają, że "nie jesteśmy idealni, czasem bywamy zgodni, ale umiemy być cierpliwi". Wyzwolonej autorce erotyków nie przeszkadzał fakt, że jej partner pozując do zdjęcia, trzymał ją za pośladki, a jej kusy strój kąpielowy częściowo odsłonił jej pierś.

Jak widać ich relacja staje się coraz poważniejsza. Blanka Lipińska dodała: "co najważniejsze wierzymy w to samo,
wierzymy w nas". Czy może być coś bardziej umacniającego związek niż takie przekonanie? Zakochani z pewnością się z tym zgodzą.

d2mud6h

Podziel się opinią

Share
d2mud6h
d2mud6h