ycipk-2ozi4a

Blanka Lipińska znalazła swojego Massimo. Mikołaj Roznerski nie miał szans

Blanka Lipińska dopięła swego. Wbrew oczekiwaniom wielu fanek Mikołaj Roznerski nie zagra włoskiego przystojniaka w ekranizacji jej bestsellerowej powieści "365 dni". Angaż dostał rodowity Włoch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blanka Lipińska
Blanka Lipińska (ONS.pl)
ycipk-2ozi4a

Trylogia Blanki Lipińskiej "365 dni", nazywana polską odpowiedzią na "50 twarzy Greya", tak jak bestsellerowa seria E.L. James doczeka się ekranizacji. O planowanym filmie zrobiło się ostatnio głośno w kontekście obsady. Fanki "365 dni" sugerowały Lipińskiej, że rolę włoskiego gangstera powinien zagrać Mikołaj Roznerski. "Propozycja odrzucona! Po pierwsze, on wygląda jak chłopczyk, a nie mężczyzna, a po drugie, nie jest z Włoch" – pisała Lipińska na Instagramie. Teraz już wiemy, kto zostanie filmowym kochankiem Laury.

Zobacz także: Blanka Lipińska: "Mam trzy worki gadżetów erotycznych"

ycipk-2ozi4a

Jak podaje "Super Express", gorące sceny z udziałem młodej polskiej aktorki zagra Michele Morrone. 29-letni Włoch jest doskonale znany w swojej ojczyźnie. Ma już na swoim koncie kilka seriali, a dodatkową popularność przyniosło mu zajęcie drugiego miejsca w tamtejszym "Tańcu z gwiazdami".

Lipińska postawiła więc na swoim, bo od początku widziała w roli Massimo rodowitego Włocha. Jak podaje dziennik, Roznerski był na straconej pozycji nie tylko ze względu na pochodzenie i "chłopięcy wygląd". Polski aktor podobno złamał serce kilku koleżankom autorki "365 dni", która ma przez to do niego prywatną urazę.

"365 dni" opowiada o Laurze Biel – warszawiance, która razem z chłopakiem i przyjaciółmi przyjeżdża na wakacje na Sycylię. Już po wyjściu z lotniska dostrzega ją Massimo Toricelli. Mężczyzna jest głową sycylijskiej rodziny mafijnej. Przystojny Don dostrzega w Laurze dziewczynę, którą widział w swojej wizji, gdy kilka lat wcześniej został postrzelony i otarł się o śmierć. Gdy przywrócono go do życia, obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą zobaczył. Więc gdy widzi Laurę na lotnisku, zaczyna robić wszystko, by była jego.

ycipk-2ozi4a

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ozi4a

ycipk-2ozi4a
ycipk-2ozi4a