Trwa ładowanie...
muzyka
Arek Durka
21-08-2017 14:41

Blond piękność zagra z Chrisem Bottim!

Caroline Campbell – piękna, utalentowana i niesamowicie żywiołowa skrzypaczka wystąpi z Chrisem Bottim w Polsce. Jej niezwykłe wykonanie rockowego "Kashmir" Led Zeppelin wprost wbija w fotel! Tych koncertów nie można przegapić!

Blond piękność zagra z Chrisem Bottim!Źródło: Materiały prasowe
dkynd62
dkynd62

Chris Botti przyjedzie do Polski już we wrześniu, ale nie sam. Towarzyszyć mu będzie m.in. skrzypaczka Caroline Campbell, artystka o ugruntowanej pozycji. Grać zaczęła w wieku trzech lat, a gdy skończyła 8 – wystąpiła jako solistka z orkiestrą Filharmonii Reno. W szkole średniej została stypendystką Kennedy Center. Była solistką Cleveland Orchestra, Los Angeles Philharmonic, Detroit Symhony, Indianapolis Symphony, Dallas Symphony i wielu innych orkiestr, Występowała także w prestiżowych salach koncertowych, m.in. w Carnegie Hall w Kennedy Center czy Opera House Sydney. Obecnie równie często można zobaczyć ją w repertuarze klasycznym, co popularnym.

Nazwana została „skrzypkiem gwiazd”, grając duety z takimi sławami, jak: Sting, Andrea Bocelli, Michael Buble, Rod Steward, czy Seal, a Barbra Streisand zaprosiła ją do wspólnej trasy koncertowej w 2012 roku.

- Ona jest jasnowłosym aniołem, który na scenie emanuje niesamowitą muzykalnością, zapierającą dech w piersiach. Na ledwie czterech akordach Caroline potrafi wyczyniać prawdziwie sztuczki. Wie, jak uwodzić ludzi. Jestem szczęśliwy, występując z nią na jednej scenie. Jest genialną i charyzmatyczną skrzypaczką – mówi o Caroline Campbell sam Andrea Bocelli.
Obecnie skrzypaczka regularnie koncertuje z Chrisem Bottim, z którym występowała już na całym świecie. Polska publiczność mogła ją zobaczyć m.in. podczas warszawskiego koncertu trębacza na plenerowym koncercie z okazji objęcia przez Polskę przewodnictwa w Unii Europejskiej w połowie 2011 roku. Na koncertach Caroline jest niezwykle żywiołowa: gra biegając i tańcząc boso na scenie, a jej piorunujące wykonanie „Kashmir” legendarnego zespołu Led Zeppelin wprost wbija w fotel! Ale potrafi być również subtelna i liryczna, jak choćby we wzruszającym, pięknym utworze „Emmanuel”, w którym gra razem z Chrisem Bottim.

Razem z trębaczem wystąpią także wokaliści. Będą to: Sy Smith, piosenkarka R&B, Jonathan Johnson – młody i utalentowany tenor oraz wspierająca ich wokalnie Rachel Eckroth, grająca także na klawiszach.

dkynd62

Polska trasa Chrisa Bottiego obejmuje trzy miasta: Warszawę – 5 września (COS Torwar), Wrocław – 6 września (Hala Stulecia) oraz Szczecin – 7 września (Azoty Arena). Wejściówki na te wydarzenia można nabywać za pośrednictwem stron www.bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju.

dkynd62
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkynd62