Trwa ładowanie...

Bobby Brown ciągle nie spotkał się z córką!

Bobby Brown ciągle nie spotkał się z córką!
d6n4o60
d6n4o60

Mimo wcześniejszych doniesień, Bobby Brown ciągle jeszcze nie spotkał się z córką, Bobbi Kristiną. Jak donosi portal TMZ, muzyk jest skonfliktowany z rodziną swojej byłej żony, która broni mu dostępu do 18-latki.

Bobby nie widział córki, odkąd w niedzielę przyleciał do Los Angeles po tym, gdy dowiedział się, że została ona hospitalizowana. Przypomnijmy, że córka Browna i Whitney Houston trafiła do szpitala po załamaniu spowodowanym śmiercią matki. Muzyk podejrzewa, że izolacji Bobbi winna jest przede wszystkim jego była teściowa, Cissy Hoston. Mimo niezliczonej ilości wykonanych telefonów, Brown nie miał szansy na rozmowę ze swoim dzieckiem. Jak sam zapewnia, wszelkie próby porozumienia się z rodziną Whitney także okazały się bezowocne.

Amerykańskie media donoszą ponadto, że Bobby nie jest mile wdziany podczas planowanego na sobotę pogrzebu swojej byłej żony. Ma jednak nadzieję, że uda mu się porozumieć z rodziną Houston, ponieważ zwłaszcza w tym szczególnym dniu chciałby okazać wsparcie Bobbi Kristinie.

(JMa)

d6n4o60
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d6n4o60