Boberek już po rozwodzie
None
Jarosław Boberek
Nic nie zapowiadało tak szybkiego rozwiązania sprawy. Jarosław Boberek szykował się na długą i zaciętą batalię sądową. Aktor, który po dwudziestu latach małżeństwa postanowił rozstać się z Iloną Kucińską dla 19 lat młodszej Magdaleny Turczeniewicz, przypuszczał, że żona może robić mu problemy w sądzie. Tymczasem okazuje się, że Jarosław jest już wolny. Jak przebiegła rozprawa?
Jarosław Boberek, Ilona Kucińska
Gdy wyszło na jaw, że Boberek odchodzi od Kucińskiej, z która ma dwójkę dzieci, wiele osób było zaskoczonych. Wcześniej nic nie wskazywało, że para przechodzi kryzys. Okazuje się jednak, że przyczyną rozstania był romans Jarka.
Jarosław Boberek
Aktor ze swoich kłopotów zwierzał się przyjaciółce z planu serialu "Galeria", Magdzie Turczeniewicz. Znajomość szybko przerodziła się w miłość, a Jarek wystąpił o rozwód. Pierwszą rozprawę wyznaczono na wrzesień 2014, ale przełożono ją na prośbę Kucińskiej, która skarżyła się na problemy ze zdrowiem. Na początku stycznia żadna ze stron nie stawiła się w sądzie. Dopiero w połowie lutego małżonkowie spotkali się na sali rozpraw.
Jarosław Boberek, Ilona Kucińska
"Twoje Imperium" dowiedziało się, że wbrew wcześniejszym spekulacjom, Kucińska nie utrudniała mężowi rozwodu, który został przeprowadzony bez orzekania o winie. Strony podzieliły się kosztami postępowania, a po rozprawie rozeszły w swoje strony.
Jarosław Boberek, Magdalena Turczeniewicz
Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie, by Boberek układał sobie życie na nowo u boku znacznie młodszej partnerki. Magdalena marzy ponoć o ślubie. Myślicie, że wkrótce aktor znów będzie żonaty?