Trwa ładowanie...

"Bogini". Ashley Graham pokazała swoje nagie ciało

Ashley Graham celebruje drugą ciążę. Modelka i bizneswoman nie ma zamiaru ukrywać swojego ciała pod dresami. Rozebrała się i stanęła przed obiektywem aparatu do zmysłowej sesji.

Ashley Graham celebruje swoje ciało, zmieniające się w czasie ciążyAshley Graham celebruje swoje ciało, zmieniające się w czasie ciążyŹródło: Instagram
d2jrae3
d2jrae3

Ashley Graham to amerykańska osobowość telewizyjna, bizneswoman, ale przede wszystkim jedna z najbardziej popularnych modelek. Graham zdobyła potężną popularność, udowadniając tym samym, że można robić karierę w branży modowej bez względu na rozmiar ciuchów, które się nosi. Dzisiaj modelka może pochwalić się gronem 13 mln obserwatorów na Instagramie.

Graham latem tego roku ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Jest w ciąży, ale to nie znaczy, że ukrywa swoje ciało. Wręcz przeciwnie - gwiazda pokazuje swoje krągłości. Pochwaliła się efektem jednej z ostatnich, bardzo zmysłowych sesji zdjęciowych.

Zobacz: Magdalena Różczka o seksizmie w branży filmowej. "Miałyśmy być tylko grzecznymi dziewczynkami"

"Bogini", "zjawiskowa", "Przepiękna mama" - piszą internauci pod zdjęciem Graham.

d2jrae3

Modelka pozuje całkiem naga, otoczona jedynie trawami, które nieco ją przysłaniają. Trzeba się zgodzić, że wygląda naprawdę zjawiskowo.

Ashley od lat jest wzorem dla wielu kobiet na całym świecie. Jeszcze jakiś czas temu modelki takie jak ona nazywano mianem "plus size", co teraz na szczęście się zmienia. Rozmiar przestaje mieć znaczenie, czego dowodem jest kwitnąca kariera Ashley. Modelka może pochwalić się sesjami zdjęciowymi dla najważniejszych modowych magazynów, udziałem w pokazach i kampaniach reklamowych kluczowych, światowych marek.

- Je­stem dum­na, że na­le­żę do ko­biet w roz­mia­rze plus. Ko­cham swo­je cia­ło, sie­bie, swo­ją du­szę. Uwiel­biam seks i do­brze czu­ję się w swo­im cie­le w każ­dej sy­tu­acji - komentowała w rozmowie z "Cosmopolitan".

d2jrae3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jrae3