Bogusław Linda: Miał romans z... Moniką Jaruzelską!

Podziel się
Bogusław Linda: Miał romans z... Moniką Jaruzelską!

Ta wiadomość może was zaskoczyć. Jeden z najlepszych polskich aktorów wiele lat temu miał romans z córką generała Jaruzelskiego! Kto by przypuszczał, że Bogusław Linda skrywa takie tajemnice?

W najnowszym numerze Na żywo przedstawiona została zaskakująca historia. Okazuje się, że aktor był typowany do jednej z ról w głośnym Pokłosiu, jednak dawny zatarg z reżyserem filmu, Władysławem Pasikowskim, uniemożliwił nawiązanie współpracy.

Przy okazji czytelnicy dowiedzieli się, że panowie poznali się dawno temu, w rezydencji Moniki Jaruzelskiej, która była wtedy partnerką Bogusława Lindy!

Miłość sprzed lat wciąż owiana jest tajemnicą. Aktor, ani jego była dziewczyna, nie skomentowali tych rewelacji. Być może już nigdy nie poznamy całej prawdy.

Bohater Psów obecnie jest partnerem Lidii Popiel, z którą wychowuje córkę Aleksandrę. Ma też synów-bliźniaków z poprzedniego związku.

Ostatnio media publikują coraz więcej nieznanych faktów z życia aktora. Niedawno światło dzienne ujrzał romans Lindy z... Polą Raksą!

Ciekawe, jakie jeszcze historie ma na koncie Bogusław?

Podziel się

(fot. AKPA)

Polub WP Gwiazdy