Trwa ładowanie...
Julian Meller
18-12-2018 16:14

Bojarska-Ferenc pokazała zdjęcie z łóżka. 57-latka prawi o seksie

Bojarska-Ferenc stara się iść w ślady Joanny Przetakiewicz i mówić o seksie dojrzałych kobiet. Zamieściła w tym celu "odważne" zdjęcie na Instagramie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Bojarska-Ferenc pokazała zdjęcie z łóżka. 57-latka prawi o seksieŹródło: WP.PL
dygpvh6
dygpvh6

Mariola Bojarska-Ferenc mobilizowała Polaków do ćwiczeń na długi czas przed tym, gdy robiły to Chodakowska i Lewandowska. Gwiazda wydawała płyty instruktażowe, prowadziła też swoje "kąciki" w programach telewizyjnych.

Dziś karty w branży fitness rozdają młodsze koleżanki, ale Bojarska wciąż stara się wrócić na szczyt. Najpierw publicznie dogryzała Ewie Chodakowskiej, zarzucając jej brak kompetencji.Teraz postanowiła wzorować się na przyjaciółce trenerki, Joannie Przetakiewicz. Początkowo dodawała zdjęcia, bardzo podobne do tych, które wstawia dyrektorka LaManii, a teraz opublikowała post, w którym prawi na temat seksu.

- Moi drodzy, naukowcy twierdzą, że po pięćdziesiątce seks może być tak samo ważny jak wcześniej, a nawet przyjemniejszy, bo wiemy już, czego chcemy, a czego nie. Lekarze twierdzą, że kobiety dopiero rozwijają skrzydła, nie muszą obawiać się ciąży, mają mniej obowiązków związanych z wychowaniem dzieci, a więc więcej czasu i przestrzeni, by cieszyć się intymnością z partnerem. Po co seks? Naukowcy potwierdzają, że osoby które nie rezygnują z seksu mimo dojrzałego wieku, są bardziej zadowolone z życia. Seks daje poczucie bezpieczeństwa i bliskości w związku. Czy dla was seks jest ważny? Napiszcie szczerze dlaczego? - pytała Bojarska-Ferenc na Instagramie.

Dodała też czarno-białe zdjęcie z łóżka, na którym jedynym akcentem kolorystycznym były truskawki. Miało chyba wyjść "sensualnie". Kupujecie to?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dygpvh6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dygpvh6