Trwa ładowanie...
d1wwr5c
News

Bojarska-Ferenc pokazała zdjęcie z łóżka. 57-latka prawi o seksie

Bojarska-Ferenc stara się iść w ślady Joanny Przetakiewicz i mówić o seksie dojrzałych kobiet. Zamieściła w tym celu "odważne" zdjęcie na Instagramie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariola Bojarska-Ferenc idzie w ślady koleżanki z branży
Mariola Bojarska-Ferenc idzie w ślady koleżanki z branży (WP.PL)
d1wwr5c

Mariola Bojarska-Ferenc mobilizowała Polaków do ćwiczeń na długi czas przed tym, gdy robiły to Chodakowska i Lewandowska. Gwiazda wydawała płyty instruktażowe, prowadziła też swoje "kąciki" w programach telewizyjnych.

Dziś karty w branży fitness rozdają młodsze koleżanki, ale Bojarska wciąż stara się wrócić na szczyt. Najpierw publicznie dogryzała Ewie Chodakowskiej, zarzucając jej brak kompetencji.Teraz postanowiła wzorować się na przyjaciółce trenerki, Joannie Przetakiewicz. Początkowo dodawała zdjęcia, bardzo podobne do tych, które wstawia dyrektorka LaManii, a teraz opublikowała post, w którym prawi na temat seksu.

d1wwr5c

- Moi drodzy, naukowcy twierdzą, że po pięćdziesiątce seks może być tak samo ważny jak wcześniej, a nawet przyjemniejszy, bo wiemy już, czego chcemy, a czego nie. Lekarze twierdzą, że kobiety dopiero rozwijają skrzydła, nie muszą obawiać się ciąży, mają mniej obowiązków związanych z wychowaniem dzieci, a więc więcej czasu i przestrzeni, by cieszyć się intymnością z partnerem. Po co seks? Naukowcy potwierdzają, że osoby które nie rezygnują z seksu mimo dojrzałego wieku, są bardziej zadowolone z życia. Seks daje poczucie bezpieczeństwa i bliskości w związku. Czy dla was seks jest ważny? Napiszcie szczerze dlaczego? - pytała Bojarska-Ferenc na Instagramie.

Dodała też czarno-białe zdjęcie z łóżka, na którym jedynym akcentem kolorystycznym były truskawki. Miało chyba wyjść "sensualnie". Kupujecie to?

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c