Trwa ładowanie...

Bojarska-Ferenc znowu porównuje Chodakowską i jej męża do Lewandowskich? "Brakuje im tylko dziecka"

Nie od dziś wiadomo, że dwie trenerki fitness nie pałają do siebie sympatią. Panie nie szczędziły sobie ostrych słów w czasie wywiadów, czy w postach, które pojawiały się w mediach społecznościowych.

Bojarska-Ferenc znowu porównuje Chodakowską i jej męża do Lewandowskich? "Brakuje im tylko dziecka"Źródło: ONS.pl
dylhttb
dylhttb

Konflikt Marioli Bojarskiej-Ferenc i Ewy Chodakowskiej rozpoczął się od tego, że pierwsza z nich nigdy nie kryła swojej wielkiej sympatii do Ani Lewandowskiej. Bojarska wielokrotnie podkreślała, że Chodakowska nie ma odpowiednich uprawnień, a jej treningi są niebezpiecznie dla zdrowia. W swoich wypowiedziach podkreślała, że wzorem do naśladowania powinna być żona Lewandowskiego, która ma szeroką wiedzę z zakresu dietetyki.

Później pojawiły się zarzuty, że jedna drugiej niszczy wizerunek, a co za tym idzie, reklamodawcy mogą zrezygnować z usług danej trenerki.

Mariola Bojarska-Ferenc nie chce już kontynuować wojny z Ewą Chodakowską. W przeddzień Wigilii trenerka na łamach "Super Expressu" złożyła świąteczne życzenie gwieździe jej mężowi. Czego im życzy?

- Życzę Ewie z całego serca, żeby ten kolejny rok przyniósł jej cudnego potomka. Jestem już dojrzałą kobietą i z perspektywy czasu wiem, że największym szczęściem i sukcesem dla mnie są moi synowie. Oni dają mi siłę. Ewa i jej mąż mają wszystko, brakuje im tylko dziecka, dlatego życzę, by pojawił się przy nich fajny, wysportowany maluszek i dawał im jeszcze więcej radości w życiu. Bądźcie szczęśliwi!
Myślicie, że Chodakowska odpowie na te słowa?

ZOBACZ TAKŻE: Bojarska-Ferenc znowu dogryza Chodakowskiej?

dylhttb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dylhttb