Trwa ładowanie...
d16jsa0
Informacja prasowa
Muzyka

Bon Jovi zagra w Polsce. Ogłoszono support

Jeden z największych rockowych zespołów świata, Bon Jovi, 12 lipca wystąpi w Polsce. Europejska trasa "This House Is Not For Sale" to kolejne wielkie wydarzenie w ich karierze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Bon Jovi zagra 12 lipca 2019 r na stadionie PGE Narodowy
Bon Jovi zagra 12 lipca 2019 r na stadionie PGE Narodowy (East News)
d16jsa0

Trasa "This House Is Not For Sale" skupia się na muzyce i piosenkach, czyli filarze działalności zespołu, który doprowadził do sprzedaży ponad 130 milionów płyt. Podczas trasy zespół ma możliwość doboru repertuaru spośród 95 piosenek, który może zmieniać każdej nocy. Na pewno nie zabraknie utworów wszechczasów, takich jak: “You Give Love A Bad Name”, “It’s My Life”, “Wanted Dead Or Alive”, “Bad Medicine”, “Who Says You Can’t Go Home”, “Keep the Faith”, “Always”, “Have A Nice Day” i oczywiście “Livin’ On A Prayer."

Bon Jovi, dzięki trwającej ponad trzy dekady, znakomitej karierze, zajmuje miejsce pośród światowych sław królów rocka. Z ponad 130 milionami sprzedanych płyt na całym świecie, ogromnym katalogiem największych przebojów i ponad 2 800 zagranych koncertów w 50 krajach dla ponad 35 milionów fanów, Bon Jovi jest doskonałym rock and rollowym zespołem.

Przed światowym tournée “Because We Can” w 2013 roku, które zapewniło zespołowi najwyższy dochód pieniężny w tym roku, Bon Jovi zdobył również dwukrotnie pierwsze miejsce: w 2010 roku za najbardziej dochodową ogólnoświatową trasę koncertową “The Cirlce Tour”, podczas której zespół zarobił 201 milionów dolarów, oraz w 2008 za trasę “Lost Highway” z zarobkiem w wysokości 210,6 mln dolarów.

To był wyjątkowy rok dla Bon Jovi ponad 80 koncertów oraz wprowadzenie zespołu do Rock And Roll Hall Of Fame. Zespół został wprowadzony tam w kwietniu 2018 r., w wyniku głosowania, w którym otrzymał ponad milion głosów od fanów.

d16jsa0

Jako support na koncercie w Polsce zagra Switchfoot. To amerykański zespół, który od 20 lat porusza się swobodnie po świecie współczesnego rocka, ale nie daje się zaszufladkować w kategoriach gatunku. Switchfoot ma na koncie 10 albumów, wielokrotnie nagradzane single, miliony sprzedanych płyt oraz wiele nagród muzycznych, w tym Grammy. Po krótkiej przerwie powracają z 14 niezwykłymi utworami, które tworzą album "Native Tongue".

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d16jsa0

Podziel się opinią

Share
d16jsa0
d16jsa0