ycipk-m45aob
Muzyka

Bono stracił głos na scenie. Koncert U2 został przerwany

Lider U2 podczas koncertu w Berlinie stracił głos. Po piątym utworze przeprosił publiczność i zakończył występ. Na razie nie wiadomo, co było powodem problemów wokalnych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bono
Bono (Getty Images, Fot: Mark Sagliocco)
ycipk-m45aob

Bono od początku koncertu miał wyraźne problemy z głosem. Udało się mu jednak zaśpiewać pięć piosenek. Niestety, ostatecznie musiał przerwać swój występ. Na oficjalnej stronie U2 szybko pojawiło się oświadczenie.

- Jest nam bardzo przykro, że musieliśmy przerwać ten wieczór. Bono był przed występem w świetnej formie, lecz po kilku piosenkach głos mu całkowicie zanikł. Nie wiemy, co się stało i musimy skonsultować się z lekarzem. Jak zwykle doceniamy naszą publiczność i zrozumienie naszych fanów, wspierających nas w Berlinie, również tych, którzy przyjechali z daleka. Wkrótce podamy nowe informacje - czytamy.

Fani Bono wspierają artystę w trudnych chwilach. Obecnie wokalista czeka na konsultacje medyczne. Organizatorzy koncertu zapowiedzieli, że bilety zachowują ważność i będzie można je wykorzystać podczas kolejnego koncertu w innym terminie.

ycipk-m45aob
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-m45aob

ycipk-m45aob
ycipk-m45aob