Trwa ładowanie...

Bono wspiera Lecha Wałęsę. "To wielki człowiek. Życzę mu wszystkiego najlepszego"

Lider U2 od lat powtarza, że jest przyjacielem Polski, któremu historia naszego kraju jest szczególnie bliska. Kiedy piosenkarz dowiedział się, że Lech Wałęsa trafił do szpitala, przejął się chorobą noblisty. Bono podkreślił, że były prezydent to wielki człowiek i musi szybko wrócić do zdrowia.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Bono wspiera Lecha Wałęsę. "To wielki człowiek. Życzę mu wszystkiego najlepszego"Źródło: PAP/EPA
d37jzmu
d37jzmu

O stanie zdrowia Wałęsy muzyka poinformowały polskie dziennikarki, Małgorzata Naukowicz i Anna Godzwon, które porozmawiały z Bono przed berlińskim koncertem U2. Zespół jest obecnie w trasie koncernowej zorganizowanej z okazji 30. rocznicy wydania płyty "The Joshua Tree". Obejmuje ona 51 koncertów. Niestety, tym razem U2 nie odwiedzi Polski

Kiedy dziennikarki spytały, czemu U2 nie zobaczymy w Polsce, Bono odpowiedział, że bardzo chciałby to zmienić. - Pracujemy nad tym. Nie poddawajcie się. Wiecie, że naprawdę kocham Polskę? Tam zagraliśmy najlepsze koncerty - powiedział lider U2 w filmiku, który można zobaczyć na facebookowym profilu Naukowicz.

Artysta nie omieszkał wspomnieć również o Lechu Wałęsie. - Ma wielkie serce. Ciągle potrzebujemy Solidarności na tym świecie, nie uważacie? To wielki człowiek. Życzę mu wszystkiego najlepszego - dodał wokalista.

U2 wystąpili w Polsce trzy razy. Po raz pierwszy zagrali 12 sierpnia 1997 r., następnie wystąpili kolejno w 2005 i 2006 r.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d37jzmu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37jzmu