WP

Borkowski i Koziejowska na nowym etapie związku. Aktor poznał teściową

Poznali się niedawno, a już świata poza sobą nie widzą. Jacek Borkowski poznał ostatnio teściową, która jest zresztą w jego wieku. Co więcej, aktor zaprosił ukochaną na Sylwestra. Nie ma lepszej daty na oświadczyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska
Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska (East News, Fot: East News)
WP

Miłosne show Borkowskiego i Koziejowskiej podgrzewa atmosferę w mediach już kilka dobrych tygodni. Romans tych dwoje nie schodzi z pierwszych stron gazet, a oni sami prosili się o to, żeby być na językach. Jeszcze niedawno o swoim uczuciu zapewniali rozsiadając się w programach śniadaniowych. Teraz poszli o krok dalej.

Kilka dni temu Jacek Borkowski poznał mamę swojej o 16 lat młodszej wybranki serca. Wierzymy, że dogadywali się znakomicie, bowiem teściowa aktora jest jego rówieśniczką. Wszystko wskazuje na to, że ślub tuż-tuż.

Zakochani widzą się niemalże każdego dnia. Razem spotykają się w jej warszawskim mieszkaniu na Wilanowie. Później jedzą wspólnie obiad albo kolacje. Następnie Jacek wraca do swoich dzieci. Zmęczony sytuacją aktor zaproponował Paulinie, żeby wprowadziła się do niego.

WP

Dziennikarka nie boi się ryzykować i jeszcze w listopadzie zamieszka w podwarszawskim Radzyminie. Ale przeprowadzka to jedno. Para ma już plany na Sylwestra

Aktor zaprosił ukochaną do Krynicy Górskiej. Tam, w hotelu Mercure wystąpi zresztą tego dnia z recitalem, ale później będzie zabawiał Paulinę do białego rana. Jeśli wierzyć plotkom, Jacek ma w urokliwym miejscu oświadczyć się prezenterce telewizyjnej.

Jak się okazuje, mama Pauliny bardzo polubiła jej nowego partnera. Co więcej, jest fanką Borkowskiego, a po spotkaniu nabrała do niego jeszcze większej sympatii.

źródło: Życie na Gorąco

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP