Trwa ładowanie...
d435hdl

Borys Szyc nie poleci do USA. Jego narzeczona nie odbiera telefonów

Borys Szyc miał dostać zaproszenie na festiwal filmowy do USA. Niestety, Justyna Nagłowska wyraźnie nie jest zainteresowana tym wydarzeniem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Justyna Nagłowska i Borys Szyc
Justyna Nagłowska i Borys Szyc (ONS.pl)
d435hdl

Borys Szyc i Justyna Nagłowska na początku 2020 r. zostaną rodzicami. Para ogłosiła wesołą nowinę kilka tygodni temu. To będzie ich pierwsze wspólne dziecko. Oboje mają już pociechy z poprzednich związków. Ten wyjątkowy czas chcą spędzać wspólnie, dlatego Borys Szyc musi zrezygnować z niektórych planów zawodowych.

ZOBACZ: Borys Szyc i Justyna Nagłowska buszują po pchlim targu

Justyna Nagłowska jest nie tylko narzeczoną aktora, ale również jego menadżerką. Ukochana Borysa Szyca dba o to, aby gwiazdor wybierał tylko ciekawe i dobrze opłacalne propozycje. Ostatnio zagrał w kilku produkcjach, o których rozpisywały się branżowe media. Niedawno pojawiła się też propozycja wyjazdu do USA.

d435hdl

Jak dowiedział się "Super Express", aktor nie poleci do Stanów. Polonia, która mocno mu kibicuje, jeszcze trochę poczeka na jego wizytę. A szkoda. W grudniu organizowany jest festiwal filmów w reżyserii Filipa Bajona. Warto podkreślić, że Borys Szyc zagrał w kilku filmach reżysera takich jak "Kamerdyner", czy "Śluby panieńskie".

Niestety, Justyna Nagłowska nie odbiera telefonów od organizatorów.

- Niestety, Justyna nie odbiera telefonów, nie odpisuje. Najwyraźniej nie jest zainteresowana tym, aby Szyc przyleciał do Stanów - powiedziała osoba związana z tym wydarzeniem.

d435hdl

Podziel się opinią

Share

d435hdl

d435hdl