Trwa ładowanie...

Borys Szyc z apelem do alkoholików: „Wstawajcie i idźcie się leczyć”

Borys Szyc przez pewien okres swojego zmagał się z nałogiem alkoholowym. Aktorowi udało się ostatecznie wygrać z chorobą, a jego kariera dzięki temu rozwinęła się jeszcze bardziej. Tym razem apeluje do innych osób walczących z uzależnieniem.

Borys Szyc z apelem do alkoholików: „Wstawajcie i idźcie się leczy攏ródło: East News
d44ecje
d44ecje

Borys Szyc apeluje do alkoholików

Borys Szyc przez długi okres swojego życia walczył z alkoholizmem, co nie było owiane tajemnicą. Aktorowi udało się wygrać walkę z nałogiem, w lipcu zeszłego ogłosił, że nie piję już od czterech lat. Tym razem postanowić zmotywował do działania wszystkie osoby, które zmagają się z tym problemem.

We wtorek, 30 kwietnia, aktor opublikował wpis na Instagramie, do którego dodał zdjęcie, gdzie widać go w plażowej scenerii.

- 5-6 lat temu nie tylko nie przyszło by mi do głowy żeby biegać...nie przyszło by mi do głowy,żeby wstać do wieczora,a pewnie byłby to kolejny dzień, który spędzam w łóżku, wyglądając jak menel i nie odbierając telefonów od tych którzy się o mnie martwią – napisał Szyc.

Borys Szyc w szczególności chciał zwrócić się do osób, które znajdował się w najgorszym stadium choroby alkoholowej.

d44ecje

„Piszę do tych, którzy nadal leżą. I wydaje im się, że już nigdy nie wstaną. Nie pisze dlatego, że mnie teraz w tym pięknym słońcu bolą te wspomnienia. Piszę, bo jestem wdzięczny, że mi się udało” – podkreślił.

Dodał także, że zapisanie się na terapię i świadoma walka z chorobą, to nie jest żaden powód do wstydu.

- Piszę do Was cierpiących nadal, żyjących w strachu i niszczącym poczuciu winy. Wstawajcie i idźcie się leczyć. To żaden wstyd. To będzie Wasza duma. Wasza siła. Nie ma większych twardzieli niż ci, którzy wygrali z chorobą – dodaje aktor.

d44ecje
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44ecje