Trwa ładowanie...
d3buzji

Brad Pitt i Jennifer Aniston planują wspólne mieszkanie? Kolorowa prasa nie ma wątpliwości

Brad Pitt i Jennifer Aniston rozstali się już 15 lat temu. Wszyscy jednak liczą na wielki powrót.
Share
Brad Pitt i Jennifer Aniston
Brad Pitt i Jennifer AnistonŹródło: East News
d3buzji

Odkąd kilka lat temu Brad Pitt rozstał się z Angeliną Jolie, to wciąż pojawiają się spekulacje, że aktor wróci do byłej żony, Jennfer Aniston. Zwłaszcza, że aktorka również rozstała się ze swoim mężem. Obecnie oboje są singlami.

Wierni fani pary marzą o tym, aby Jennifer Aniston dała jeszcze jedną szansę Bradowi Pittowi. Byli małżonkowie pozostają w dobrych stosunkach. Wielokrotnie zostali przyłapani przez paparazzi na wspólnych imprezach i spotkaniach.

Ostatnio Aniston zorganizowała u siebie świąteczną akcję przycinania drzew w ogrodzie. Jest to jedna z jej ulubionych tradycji. Uwagę mediów zwróciła jednak obecność Brada Pitta.

d3buzji

ZOBACZ: Jennifer Aniston i Brad Pitt pokażą się razem po latach?

- Był jednym z pierwszych, którzy pojawili się na imprezie, a zarazem przedostatnim, który z niej wyszedł. Opuścił dom Jennifer około 23.00 - relacjonował jeden ze świadków.

Kolorowa prasa za oceanem podaje również, że Aniston i Pitt planują wspólne mieszkanie. Zostały też opublikowane zdjęcia samochodu wypchanego różnymi rzeczami.

d3buzji

- Kiedy przeszli przez początkową niezręczność swojego ponownego zejścia, sprawy potoczyły się szybko. Powrócili do bardzo wygodnej relacji. A Brad nie chce tracić czasu. Znowu robi się poważnie, więc stwierdzili, dlaczego nie zamieszkać razem! - czytamy w "Life&Style".

Informator zauważa również, że ich wspólny dom w Beverly Hills jest na sprzedaż.

- Brad i Jen żartowali nawet, że odkupią swoje stare miejsce, i jak dziwnie byłoby znów tam mieszkać, jak cofnięcie się w czasie. Jednak wolą kupić nowy dom i stworzyć nowe wspomnienia. Jen jest bardzo podekscytowana spędzaniem czasu z dziećmi Brada. Gdziekolwiek ona i Brad zamieszkają, chce mieć pewność, że dzieci poczują się dobrze i będą miały swoją własną przestrzeń.

Kibicujecie tej parze?

d3buzji

Podziel się opinią

Share
d3buzji
d3buzji