Trwa ładowanie...
d1hd1kx
News

Brad Pitt i Kate Hudson są parą? Plotki skomentował brat aktorki

Zachodnie media wciąż informują, że Brad Pitt znalazł pocieszenie po rozstaniu z Jolie w ramionach Kate Hudson. Te doniesienia postanowił skomentować brat aktorki. Co powiedział?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brad Pitt i Kate Hudson są parą? Plotki skomentował brat aktorki
(ONS.pl)
d1hd1kx

Na okładce ostatniego numeru magazynu "Star" pojawiły się wymowne nagłówki "Brad się wprowadził:" i "Kate: Nie mogę od niego oderwać rąk", które odwołują się do relacji, która łączy aktorską parę. Australijski tabloid nie ma wątpliwości co do tego, że tych dwoje połączyło płomienne uczucie.

   Facebook.com

Okładka "Star" doczekała się już komentarza z najbliższego otoczenia aktorki. Jej brat, Oliver Hudson, podszedł do sprawy w dość humorystyczny sposób. Na swoim Instagramie opublikował wpis, w którym opisał, jak "tak naprawdę" jest między Kate Hudson i Bradem Pittem.

d1hd1kx

"Taaak, to jest piekło. Brad jest strasznym niechlujem. Pije prosto z kartonu i zostawia otwarte drzwi, gdy korzysta z łazienki. I to wtedy, gdy jest w MOIM domu! Już nawet zaczął do mnie mówić bracie, co poróżniło mnie z moim prawdziwym bratem, który teraz nie chce ze mną rozmawiać. Brad nalegał, by moje dzieci mówiły do niego wujku B i zgubił moją najmłodszą pociechę na molo"- napisał Oliver na swoim profilu. - "Moja mama otwarcie z nim flirtuje. Chodzi nawet w tych kusych koszulach nocnych po całym domu! I to przez cały dzień. A ojciec mówi tylko: "Wszystko okej. To w końcu Brad Pitt". Więc wybacz, ale najwyższy czas się wyprowadzić. Muszę odzyskać swoje życie" - podsumował, nabijając się z tabloidowych rewelacji. Myślicie , że to dobry sposób na dementowanie plotek?

   Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Intercyzy gwiazd - kto dostał najwięcej?

d1hd1kx

Podziel się opinią

Share

d1hd1kx

d1hd1kx