Trwa ładowanie...
23-01-2017 18:18

Brad Pitt i Kate Hudson są parą? Plotki skomentował brat aktorki

Zachodnie media wciąż informują, że Brad Pitt znalazł pocieszenie po rozstaniu z Jolie w ramionach Kate Hudson. Te doniesienia postanowił skomentować brat aktorki. Co powiedział?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Brad Pitt i Kate Hudson są parą? Plotki skomentował brat aktorkiŹródło: ONS.pl
dyb7lz7

Na okładce ostatniego numeru magazynu "Star" pojawiły się wymowne nagłówki "Brad się wprowadził:" i "Kate: Nie mogę od niego oderwać rąk", które odwołują się do relacji, która łączy aktorską parę. Australijski tabloid nie ma wątpliwości co do tego, że tych dwoje połączyło płomienne uczucie.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Okładka "Star" doczekała się już komentarza z najbliższego otoczenia aktorki. Jej brat, Oliver Hudson, podszedł do sprawy w dość humorystyczny sposób. Na swoim Instagramie opublikował wpis, w którym opisał, jak "tak naprawdę" jest między Kate Hudson i Bradem Pittem.

dyb7lz7

"Taaak, to jest piekło. Brad jest strasznym niechlujem. Pije prosto z kartonu i zostawia otwarte drzwi, gdy korzysta z łazienki. I to wtedy, gdy jest w MOIM domu! Już nawet zaczął do mnie mówić bracie, co poróżniło mnie z moim prawdziwym bratem, który teraz nie chce ze mną rozmawiać. Brad nalegał, by moje dzieci mówiły do niego wujku B i zgubił moją najmłodszą pociechę na molo"- napisał Oliver na swoim profilu. - "Moja mama otwarcie z nim flirtuje. Chodzi nawet w tych kusych koszulach nocnych po całym domu! I to przez cały dzień. A ojciec mówi tylko: "Wszystko okej. To w końcu Brad Pitt". Więc wybacz, ale najwyższy czas się wyprowadzić. Muszę odzyskać swoje życie" - podsumował, nabijając się z tabloidowych rewelacji. Myślicie , że to dobry sposób na dementowanie plotek?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Intercyzy gwiazd - kto dostał najwięcej?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dyb7lz7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dyb7lz7