Trwa ładowanie...
d4fobpl

Brad Pitt ma nową sympatię. "Jest nią zafascynowany"

Dotąd aktora łączono z różnymi koleżankami z branży, ale w jego otoczeniu pojawiła się kobieta spoza świata show-biznesu. Kolorowa prasa jest podekscytowana nową znajomą aktora.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Brad Pitt wciąż uchodzi za jednego z największych przystoniaków
Brad Pitt wciąż uchodzi za jednego z największych przystoniakówŹródło: East News
d4fobpl

Gdy emocje związane z rozstaniem Brada Pitta i Angeliny Jolie opadły, dość długo plotkowano o tym, że zaczął się zbliżać z byłą żoną, Jennifer Aniston. Wspólne spotkania mieli im aranżować nawet wspólni przyjaciele. Powrotu do przeszłości jednak raczej nie będzie, ale gwiazdor podobno już nie jest samotny.

Teraz mówi się o tym, że w jego życiu pojawiła się urodziwa pani profesor izraelskiego pochodzenia, Neri Oxman. Poznał ją na prestiżowej uczelni Massachusetts Institute of Technology, na której wykłada. Aktor zawitał tam w związku z projektem artystycznym, nad którym pracował. Niedłuugo potem w sieci pojawiły się zdjęcia ze studentami z jego wizyty, ale z Oxman nie pojawiło się ani jedno. Mimo to, jak podaje zagraniczna prasa, oboje połączyła przyjaźń i od jakiegoś czasu się spotykają.

- Brad i Neri dzielą wspólne pasje: kochają architekturę, design i sztukę - donosi informator portalu pagesix.com.

42-letnia Oxman to Amerykanka izraelskiego pochodzenia, z zawodu architektka. Z aktorem łączy ją zamiłowanie do architektury. Gwiazdor niejednokrotnie podkreślał, że jest miłośnikiem sztuki, a obcowanie z nią pomogło mu szczególnie po rozstaniu z Angeliną. Na razie jednak nie myśli o nowym związku, ale wygląda na to, że spotkał bratnią duszę.

d4fobpl

- Póki co o romansie nie ma mowy, ale Brad chce spędzać z Nori jak najwięcej czasu, jest nią zafascynowany – dodało źródło portalu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4fobpl

Podziel się opinią

Share
d4fobpl
d4fobpl