Trwa ładowanie...

Brad Pitt ma szansę na odebranie dzieci Angelinie Jolie. Sądowa batalia trwa

Angelina Jolie i Brad Pitt znowu spotkają się w sądzie. Od dwóch lat walczą o wyłączność praw do opieki nad szóstką ich dzieci. 4 grudnia 2018 roku wszystko ma być już jasne.

Brad Pitt ma szansę na odebranie dzieci Angelinie Jolie. Sądowa batalia trwaŹródło: East News, fot: East News
d3pyr4l
d3pyr4l

Angelina Jolie i Brad Pitt przez lata byli najbardziej uwielbianą parą w Hollywood. Po 10 latach związku pobrali się i od tamtej chwili stawiani byli za wzór małżeństwa i przykładnych rodziców. Niestety, po 2 latach miłosna idylla dobiegła końca, a byli kochankowie spotkali się w sądzie. I o ile w kwestii rozwodu byli zgodni, o tyle w kwestii opieki nad dziećmi nie mogą dogadać się do dzisiaj.

Jak podaje DailyMail, 4 grudnia gwiazdorska para ma stawić się na rozprawie sądowej, podczas której będą ważyły się losy co do praw do opieki nad szóstką ich dzieci. Sąd ma również rozstrzygnąć sprawę podziału majątku między Angeliną i Bradem.

Jeśli wierzyć zagranicznym mediom, na sali sądowej nie będzie miejsca na sentymenty. W walce o dzieci, aktorzy wyciągną przeciwko sobie najmocniejsze argumenty. Brad chce dzielić się opieką nad dziećmi pół na pół. Za to Angelina chce całkowicie przejąć kontrolę nad szóstką pociech.

Byli małżonkowie ostatnie tygodnie poświęcili wyłącznie na rozmowy z prawnikami i obmyślanie jak najskuteczniejszej taktyki. Angelina ponoć od samego początku chciała pozbawić Brada praw rodzicielskich. Swoje roszczenia motywowała uzależnieniem aktora od alkoholu i narkotyków.

d3pyr4l

W ich domu ponoć nie brakowało przemocy, także wobec dzieci. Sąd w pierwszej instancji nie rozpatrzył pozytywnie próśb aktorki. Argument był prosty, rola ojca jest kluczowa w wychowaniu dzieci. Od tamtej pory Brad spotyka się z dziećmi przy obecności sądowego psychologa.

Angelina wydaje się być nie ugięta. Jak podają zagraniczne portale, kobieta stara się odseparować dzieci od ojca, jednocześnie oskarżając go również o niepłacenie alimentów.

Jednak w tej kwestii aktorka nie ma raczej co liczyć na przychylność sądu. Portal "Hollywood Life" dotarł do jednego z amerykańskich prawników, który zajmuje się podobnymi sprawami. Jak twierdzi, istnieje niewielki procent szans, że Angelina dostanie pełną opiekę. Ponadto, może być również tak, że wszystko obróci się przeciwko niej i to Brad Pitt dostanie pełnie praw rodzicielskich. Taki argument motywowany jest faktem, iż aktorka niejednokrotnie próbowała odciąć dzieci od ojca.

Dzieci Angeliny Joli i Brada Pitta:

d3pyr4l

Maddox Chivan (17 lat), Pax Thien (15 lat), Zahara Marley (13 lat), Shiloh Nouvel (12 lat), Knox Leon (10 lat) i Vivienne Marcheline (10 lat).

East News
Źródło: East News, fot: East News
d3pyr4l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pyr4l