Trwa ładowanie...

Brad Pitt zostanie ojcem dziecka Aniston? Agent gwiazdy dementuje plotki

Media obiegły zaskakujące doniesienia mówiące o tym, że Brad Pitt zgodził się zostać ojcem dziecka byłej żony. Jak się szybko okazało, nieprawdziwe.

Brad Pitt zostanie ojcem dziecka Aniston? Agent gwiazdy dementuje plotkiŹródło: ONS.pl
d2r1ie8
d2r1ie8

To mogłaby być sensacyjna wiadomość, biorąc pod uwagę, że zarówno Brat Pitt, jak i Jennifer Aniston są ze swoimi małżonkami w separacji (on z Angeliną Jolie, ona z Justinem Theroux). Jak donosił „Radar Online”, aktor podobno zgodził się zostać ojcem dziecka gwiazdy, o którym marzyła od dawna. To szczególnie zbliżyłoby do siebie byłych małżonków. Nie chodziło jednak o to, by znowu byli razem. Podobno Pitt zgodził się zostać dawcą nasienia, a Aniston, która jakiś czas temu zamroziła swoje jajeczka, postanowiła w końcu zostać mamą.

- Chciałaby, żeby jej dziecko nie tylko wyglądało jak Brad, ale odziedziczyło jego osobowość i urok, któremu uległa ponad 20 lat temu. Jenny nigdy nie czuła się dobrze z myślą, że Justin mógłby być ojcem jej dzieci. Chciała, żeby był to mężczyzna idealny – a w jej oczach właśnie taki jest Brad. Nie musiała go zresztą prosić dwa razy. Brad kocha dzieci i chętnie będzie miał ich więcej, zwłaszcza z nią”– donosiły tabloidy.

Magazyn „New Idea” postanowił zweryfikować rewelacje, o jakich donosiły m.in. „Radar Online” czy „National Esquirer”. I jak się okazało, sensacyjne doniesienia są kompletną plotką. Pitt ma już rodzinę, "o czym te redakcje chyba zapomniały", punktuje „New Idea”. Ponadto przedstawiciel aktorki zaprzeczył na łamach magazynu, żeby w ogóle miała takie plany.

Co więcej, to nie pierwszy raz, kiedy pojawiły się plotki o planach powiększenia rodziny Aniston. „Radar Online” donosił w 2016 r, że aktorka chce adoptować sierotę z Meksyku, co okazało się również nieprawdziwą informacją, podsumowuje portal „Gossip Cop”.

d2r1ie8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r1ie8