Trwa ładowanie...
d3ovt9z

Bradley Cooper i Lady Gaga są razem i myślą o dziecku. Przynajmniej na okładce tabloidu

Miłość rośnie wokół nas... Lady Gaga wprowadziła się do Bradleya Coopera, zapełniła szafki swoimi ubraniami, wstawiła kilka swoich mebelków i dekoracji. A teraz siedzą i myślą o dziecku. Na okładce "In Touch" i tylko tam.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W tym wymyślonym związku jest gorzej jak w telenoweli.
W tym wymyślonym związku jest gorzej jak w telenoweli. (Getty Images)
d3ovt9z

W sieci pojawiły się plotki bazujące na kolejnej zmyślonej przez tabloid "In Touch" historii. Autorzy postanowili dać na okładkę zdjęcie roześmianego Coopera i wyraźnie zadowolonej piosenkarki, a do tego dorobić historię o wielkim romansie, który przekształcił się już w poważny związek z planami powiększenia rodziny.

Zobacz: Lady Gagę i Bradleya Coopera poniosło. "Co to było? Irina powinna dostać Oscara!"

Informatorzy "In Touch" twierdzą, że artystka wprowadziła się ostatnio do aktora, w którym zakochała się na planie "Narodzin gwiazdy". Plotek o tym rzekomym romansie było już tyle, że trudno się połapać, czy Lady Gaga jest już w ciąży, czy nie, a może już nawet po rozwodzie. Jednak amerykańskie tabloidy czują, że w tym szaleństwie jest jakaś metoda i kreują coraz to ciekawsze newsy na temat aktora i piosenkarki. I tak tym razem można przeczytać, że Gaga przeniosła już sporą część swoich rzeczy do apartamentu Coopera.

d3ovt9z

- Bradley jest bardzo skoncentrowany na tym związku i nie ma wątpliwości, że są w sobie bardzo zakochani. Zamieszkanie razem jest następnym, logicznym posunięciem. Teraz już nie muszą niczego udawać – twierdzi źródło gazety. Wie także, że Bradley opróżnił dla nowej dziewczyny kilka szafek, by miała więcej miejsca. Co więcej, mowa też o powiększeniu rodziny, a nawet o ślubie. Ale nie teraz, może za jakiś czas, bo chwilowo są za bardzo na celowniku mediów.

PRZECZYTAJ: Dziwne zachowanie Lady Gagi przed wykonaniem "Shallow". Padło kilka gorzkich słów

Historie "In Touch" nie mają nic wspólnego z prawdą, co z mocą podkreślają autorzy strony "Gossip Cop", sprawdzającej tego typu plotki w kolorowych magazynach. Punktują, że już w czerwcu tego roku "In Touch" informował o tym, że Lady Gaga jest w ciąży. Natomiast w innym wydaniu magazyn podawał, że czekają z powiększeniem rodziny, bo to nie jest ich priorytet. W kwietniu tego roku można za to było przeczytać, że Cooper chce się oświadczyć Gadze.

W tym wymyślonym związku jest gorzej jak w telenoweli. "Gossip Cop" zwraca uwagę, że znajomi Coopera i znajomi Gagi w rozmowie z "People" czy "Entertainment Tonight", mówią jedynie o przyjaźni pomiędzy artystami, ale nie o miłości. Z ostatnich komentarzy można się dowiedzieć, że Cooper chce się teraz skupić na wychowaniu córki i na karierze. Ani razu nie dał fanom do zrozumienia, że jest już zakochany i ma inną partnerkę po tym, jak odeszła od niego Irina Shayk.

Trzeba jednak przyznać, że związek Coopera i Gagi byłby ciekawą sprawą. Zakochani na planie filmu o zakochanych w sobie artystach. Kto wie, być może jeszcze wszystkich zaskoczą i potwierdzą się częściowo historie, które teraz widujemy na okładkach zagranicznych tabloidów. I to dopiero byłby materiał na scenariusz!

d3ovt9z

Podziel się opinią

Share

d3ovt9z

d3ovt9z