Trwa ładowanie...
d3ikf0v

Brat Meghan Markle napisał kolejny list otwarty. Rozpaczliwy ton

Na początku maja do mediów trafił list Thomasa Markle Jr, w którym odradzał on księciu Harry'emu ślub z jego siostrą. Teraz mężczyzna znów zaapelował do swojej krewnej i jej przyszłego męża, ale już w zupełnie innym tonie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzina Meghan przysparza jej sporo zmartwień
Rodzina Meghan przysparza jej sporo zmartwień (East News)
d3ikf0v

W pierwszym liście nazwał przyrodnią siostrę "zblazowaną, płytką i zarozumiałą kobietą", która nie zasługuje na to, by zostać księżną. W popełnionym dokumencie zwracał się bezpośrednio do Harry'ego, twierdząc, że pożałuje on decyzji o ślubie z Meghan.

Nie minęły dwa tygodnie od burzy, jaką wywołał Thomas, a brytyjskie media znów go cytują. Tym razem brat Markle przeprasza ją i Harry'ego i ma nadzieję, że będzie mógł uczestniczyć w ceremonii 19 maja.

- Meg, wiem, że nie jestem perfekcyjny, tak jak nie jest perfekcyjny żaden z członków naszej rodziny, o czym pewnie zdążyłaś już przeczytać. Ale niezależnie od tego, czy jesteśmy dobrzy, źli, czy perfekcyjni, jesteśmy twoją jedyną rodziną. Niezaproszenie mnie i pozostałej części rodziny na ślub naprawdę rani moje uczucia. Ale jeszcze nie jest za późno, żebyś mi i całej rodzinie wysłała to zaproszenie - napisał Thomas w kolejnym liście otwartym zamieszczonym przez „In Touch”.

d3ikf0v

Przypuszczamy, że Meghan nie zmieni zdania. Do ślubu został zaledwie tydzień. Myślicie, że powinna zaprosić brata?

d3ikf0v

Podziel się opinią

Share

d3ikf0v

d3ikf0v