Trwa ładowanie...

Brat Meghan Markle napisał kolejny list otwarty. Rozpaczliwy ton

Na początku maja do mediów trafił list Thomasa Markle Jr, w którym odradzał on księciu Harry'emu ślub z jego siostrą. Teraz mężczyzna znów zaapelował do swojej krewnej i jej przyszłego męża, ale już w zupełnie innym tonie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Brat Meghan Markle napisał kolejny list otwarty. Rozpaczliwy tonŹródło: East News
d4dzhel
d4dzhel

W pierwszym liście nazwał przyrodnią siostrę "zblazowaną, płytką i zarozumiałą kobietą", która nie zasługuje na to, by zostać księżną. W popełnionym dokumencie zwracał się bezpośrednio do Harry'ego, twierdząc, że pożałuje on decyzji o ślubie z Meghan.

Nie minęły dwa tygodnie od burzy, jaką wywołał Thomas, a brytyjskie media znów go cytują. Tym razem brat Markle przeprasza ją i Harry'ego i ma nadzieję, że będzie mógł uczestniczyć w ceremonii 19 maja.

- Meg, wiem, że nie jestem perfekcyjny, tak jak nie jest perfekcyjny żaden z członków naszej rodziny, o czym pewnie zdążyłaś już przeczytać. Ale niezależnie od tego, czy jesteśmy dobrzy, źli, czy perfekcyjni, jesteśmy twoją jedyną rodziną. Niezaproszenie mnie i pozostałej części rodziny na ślub naprawdę rani moje uczucia. Ale jeszcze nie jest za późno, żebyś mi i całej rodzinie wysłała to zaproszenie - napisał Thomas w kolejnym liście otwartym zamieszczonym przez „In Touch”.

Przypuszczamy, że Meghan nie zmieni zdania. Do ślubu został zaledwie tydzień. Myślicie, że powinna zaprosić brata?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4dzhel
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dzhel