Trwa ładowanie...
filip jaki

Brat Patryka Jakiego jest raperem. Wydaje debiutancką płytę

Patryk Jaki poszedł w politykę, Filip w osiedlowy rap. Brat kandydata PiS na prezydenta Warszawy wydaje właśnie swoją debiutancką płytę.

Share
Brat Patryka Jakiego jest raperem. Wydaje debiutancką płytę
Źródło: East News
d33f7h6

„I po bicie sobie płynę, jakbym płynął statkiem. Teraz płynę sobie jachtem, kiedyś miałem tylko tratwę. A wy patrzcie, niedowierzajcie, mówcie, że ch.. warte, a za kilka lat pozdrowię z plaży w Miami fartem” – śpiewa Jaki w „Zwykłym chłopaku”. O swoich ambitnych planach rapuje, ale wciela powoli je w życie.

Filip Jaki, czyli Filu-JKey, ma na swoim koncie tylko kilka filmów na Youtube (większość kręcona na blokowiskach telefonem komórkowym), nieco ponad 500 obserwatorów na Facebooku i 170 subskrybentów na Youtube. Ale to jeszcze nie oznacza, że nie zebrał wiernego grona fanów. Jaki na przełomie lipca i sierpnia wydaje debiutancką płytę – „Pierwszy krok”. Znaleźć się ma na niej 9 utworów.

20-latek rapuje – tu bez niespodzianki – o problemach typowych dla młodego pokolenia. Jest o osiedlowym życiu, o ambicjach na lepsze życie. Od polityki trzyma się z daleka. W rozmowie z Donald.pl przyznał: - Jestem dorosłym człowiekiem, nie interesuję się polityką i jej nie robię, robię rap. Przykre, że ludzie to wykorzystują do tego, żeby zniszczyć mojego brata, który zajmuje się zupełnie inną dziedziną.

d33f7h6

Filip zwrócił na siebie uwagę wielu mediów, ale i internautów, którzy nie szczędzą ostrych komentarzy pod jego adresem, ale i brata-polityka. I to jeszcze przed wydaniem płyty.

d33f7h6

Podziel się opinią

Share
d33f7h6
d33f7h6