Trwa ładowanie...
d2rb9id

Brian Cox wspomina sytuację z księżniczką Małgorzatą. "Dotykała mnie, gdy miałem 23 lata"

Aktor znany z hitowego serialu "Sukcesja" wrócił ostatnio pamięcią do wydarzeń sprzed 50 lat, gdy poznał siostrę królowej Elżbiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżniczka Małgorzata doprowadziła do niezręcznej sytuacji z aktorem
Księżniczka Małgorzata doprowadziła do niezręcznej sytuacji z aktorem (East News)
d2rb9id

Brian Cox ma ostatnio świetną passę. Aktor został nagrodzony Złotym Globem za najlepszą rolę męską w serialu "Sukcesja". 73-letni gwiazdor w jednym z ostatnich wywiadów przywołał wydarzenia z 1969 roku, gdy zaczynał swoją karierę w teatrze Royal Court w Londynie.

Po jednym z przedstawień Cox został przedstawiony księżniczce Małgorzacie, której najwyraźniej bardzo się spodobał.

- W młodości obmacywała mnie księżniczka Małgorzata. Grałem w sztuce z Alanem Batesem w dniu moich 23 urodzin. Dostałem wtedy czerwoną koszulę od reżysera spektaklu. Byłem świeżo po prysznicu, więc lśniłem. Wtedy nas sobie przedstawiono. Księżniczka położyła rękę na mojej koszuli i ją pochwaliła, a następnie zaczęła przesuwać po niej palcami. Powiedziałem "och". Nie wiedziałam, jak się zachować, gdy dotyka mnie ktoś z rodziny królewskiej - wyznał aktor.

Gdy koledzy Coxa zobaczyli, co się dzieje, próbowali odciągnąć księżniczkę od aktora. Ona wydawała się jednak nieugięta. Miała wtedy 38 lat i była mężatką.

d2rb9id

Ostatecznie Brian sam uciął niezręczną sytuację, dziękując za komplementy i odchodząc.

   East News
(East News)
d2rb9id

Podziel się opinią

Share
d2rb9id
d2rb9id